Kitų guminių gaminių gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2212)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
30
Bendra apyvarta
17,5 mln €▼ 18,8%
Darbuotojai
407
Medianinė marža
3,9%
Augimas (metinis)
−18,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 34 įmonių — EVRK 2212
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AnVa Polytech, UAB | Biržai | 4 709 552 | 175 145 | — | |
| 2 | SLT Industrial Components, UAB | Biržai | 3 957 971 | 225 485 | 169 | |
| 3 | Trelleborg Sealing Profiles Lithuanian, UAB | Tauragė | 2 084 793 | 69 066 | 59 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "METALOIDAS" | Šiauliai | 1 876 524 | 353 650 | 20 | |
| 5 | UAB "ELKA RAINWEAR" | Tauragė | 1 600 742 | 13 823 | 70 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "TRANSDAKA" | Vilnius | 761 151 | 83 118 | 10 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "VINITOMA" | Panevėžys | 356 419 | 55 158 | 8 | |
| 8 | MB Hidrovyta | Šilalės r. sav. | 282 000 | 3 797 | — | |
| 9 | UAB "Landista" | Lazdijų r. sav. | 263 225 | 23 320 | 1 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lybiškiai" | Jurbarko r. sav. | 251 138 | −28 778 | 12 | |
| 11 | UAB "Elastlita" | Šiauliai | 216 708 | −62 234 | 11 | |
| 12 | UAB "RE-notas" | Zarasų r. sav. | 150 503 | −242 321 | 12 | |
| 13 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "VELGUMAS" | Vilnius | 150 368 | −1 598 | 6 | |
| 14 | UAB Metguma | Kaunas | 149 455 | 41 068 | 8 | — |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "KASTAGA" | Vilnius | 122 014 | 6 093 | 3 | |
| 16 | UAB "Tauragės tentai" | Tauragės r. sav. | 108 449 | 9 570 | 1 | |
| 17 | UAB "Metalbeta" | Šiaulių r. sav. | 101 425 | 3 963 | 3 | |
| 18 | UAB "Baltijos antsiuvas" | Šiauliai | 95 814 | 268 | 3 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Techniniai gumos gaminiai" | Kaunas | 87 361 | 50 964 | 7 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gumos technika" | Alytaus r. sav. | 78 292 | 628 | 4 | |
| 21 | UAB "Daviluka" | Vilnius | 47 194 | 70 | 2 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltasis vėjas" | Kaunas | 46 204 | −3 331 | 4 | |
| 23 | UAB "Trys A" | Jonavos r. sav. | 44 900 | −18 | 1 | |
| 24 | UAB "GSR Engineering" | Klaipėdos r. sav. | 44 273 | 5 762 | 2 | |
| 25 | MB "Eukesta" | Kėdainių r. sav. | 42 555 | −5 021 | — | |
| 26 | UAB "SANDARIKLIS" | Klaipėda | 40 622 | −37 118 | 2 | |
| 27 | UAB "SG Line" | Kaunas | 39 739 | 3 234 | 1 | |
| 28 | MB Gumos sprendimai | Vilniaus r. sav. | 21 500 | 21 500 | — | — |
| 29 | Individuali įmonė | Kaunas | 19 162 | 6 149 | — | |
| 30 | UAB "Alsaiga" | Klaipėdos m. sav. | 11 397 | 14 571 | 2 | |
| 31 | UAB "Eibeta" | Vilniaus r. sav. | 4 252 | −2 662 | 1 | — |
| 32 | MB Lašas be lašo | Kelmė | 182 | −1 553 | — | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltergas" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 34 | MB "Meletatecha" | Vilnius | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Biržai | 2 | 8 667 523 | 169 | 4,7% |
| Tauragė | 2 | 3 685 535 | 129 | 2,1% |
| Šiauliai | 2 | 1 972 338 | 23 | 9,6% |
| Vilnius | 4 | 1 080 727 | 21 | 2,6% |
| Panevėžys | 1 | 356 419 | 8 | 15,5% |
| Kaunas | 5 | 341 921 | 20 | 27,5% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 282 000 | — | 1,3% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 263 225 | 1 | 8,9% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 251 138 | 12 | −11,5% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 150 503 | 12 | −161,0% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 108 449 | 1 | 8,8% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 101 425 | 3 | 3,9% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 78 292 | 4 | 0,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 44 273 | 2 | 13,0% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 42 555 | — | −11,8% |
| Klaipėda | 1 | 40 622 | 2 | −91,4% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 21 500 | — | 100,0% |
| Kelmė | 1 | 182 | — | — |
| Panevėžio r. sav. | 1 | — | — | — |
| Ignalinos r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų guminių gaminių gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2211 — Guminių padangų gamyba, restauravimas ir atnaujinimas bei vamzdžių gamyba
- 2220 — Plastikinių gaminių gamyba
- 2221 — Plastikinių plokščių, lakštų, vamzdžių ir profiliuočių gamyba
- 2222 — Plastikinių pakuočių gamyba
- 2223 — Plastikinių durų ir langų gamyba
- 2224 — Plastikinių statybos dirbinių gamyba
- 2225 — Plastikinių gaminių apdorojimas ir apdaila
- 2226 — Kitų plastikinių gaminių gamyba