Megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 1391)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
17
Bendra apyvarta
14,3 mln €▼ 10,3%
Darbuotojai
180
Medianinė marža
2,8%
Augimas (metinis)
−10,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 22 įmonių — EVRK 1391
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Omniteksas fabrics" | Kaunas | 6 581 160 | 123 479 | 57 | |
| 2 | Akcinė bendrovė "Pakaita" | Kaunas | 2 623 221 | −103 242 | 57 | |
| 3 | UAB "MITTET" | Skuodo r. sav. | 2 390 243 | 230 922 | 29 | |
| 4 | UAB "Ten Textiles" | Telšiai | 1 447 462 | 128 862 | 3 | |
| 5 | UAB "Textilis" | Kaunas | 575 491 | −77 640 | 11 | |
| 6 | UAB "TRPITAS" | Šiauliai | 271 518 | 9 979 | 11 | |
| 7 | UAB "LNA" | Vilnius | 134 871 | 6 149 | 3 | |
| 8 | UAB "ADERA" | Šiauliai | 117 730 | 7 234 | 5 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Verpena" | Kaunas | 61 676 | −14 499 | 3 | |
| 10 | UAB "Barvilė" | Vilnius | 44 563 | −1 355 | 1 | |
| 11 | MB By AGdesign | Vilnius | 40 551 | 93 | — | |
| 12 | Mažoji bendrija Noya | Kaunas | 10 870 | 9 013 | — | — |
| 13 | MB "Maži darbai" | Kauno r. sav. | 7 120 | 324 | — | |
| 14 | MB "Jurajolė" | Utena | 6 973 | 464 | — | |
| 15 | UAB "Josviltė" | Šiauliai | 6 013 | −17 377 | 2 | |
| 16 | MB "Pieno vilna" | Plungė | 3 813 | −390 | — | |
| 17 | MB "Nijuma" | Kauno r. sav. | 2 794 | 118 | — | |
| 18 | MB "Di mezgimo studija" | Druskininkai | 1 180 | 114 | — | — |
| 19 | UAB "ZIDRA" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 20 | UAB "Feralas" | Vilnius | 0 | −380 | — | |
| 21 | VšĮ "Tekstilės rankdarbių projektai" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 22 | UAB "Danutės tekstilė" | Kaunas | −515 | −2 556 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 5 | 9 852 418 | 128 | −3,9% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 2 390 243 | 29 | 9,7% |
| Telšiai | 1 | 1 447 462 | 3 | 8,9% |
| Šiauliai | 2 | 389 248 | 16 | 4,9% |
| Vilnius | 4 | 219 985 | 4 | 0,2% |
| Kauno r. sav. | 2 | 7 120 | — | — |
| Utena | 1 | 6 973 | — | — |
| Druskininkai | 1 | 1 180 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 15 įmonių megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 13 įmonių megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Didžiausi darbdaviai megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 15 įmonių megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės megztų (trikotažinių) ir nertų medžiagų gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 1392 — Namų ūkio tekstilės ir patalpoms dekoruoti skirtų gatavų dirbinių gamyba
- 1393 — Kilimų ir kilimėlių gamyba
- 1394 — Virvių, lynų, virvelių ir tinklų gamyba
- 1395 — Neaustinių medžiagų ir neaustinių medžiagų gaminių ir dirbinių gamyba
- 1396 — Kitų techninės ir pramoninės tekstilės gaminių ir dirbinių gamyba
- 1399 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, tekstilės gaminių ir dirbinių gamyba
- 1300 — Tekstilės gaminių gamyba
- 1310 — Tekstilės pluoštų paruošimas ir verpimas