Durpių gavyba įmonės Lietuvoje (EVRK 0892)
Sekcija B — Kasyba
Aktyvios įmonės (2024)
17
Bendra apyvarta
67,4 mln €▲ 13,6%
Darbuotojai
744
Medianinė marža
3,4%
Augimas (metinis)
+13,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 19 įmonių — EVRK 0892
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Durpeta" | Kupiškio r. sav. | 19 382 053 | 637 327 | 142 | |
| 2 | Akcinė bendrovė "RĖKYVA" | Šiauliai | 14 810 891 | 1 180 644 | 135 | |
| 3 | UAB "Sulinkiai" | Radviliškis | 9 148 270 | 1 215 085 | 63 | |
| 4 | UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa | Tauragės r. sav. | 5 475 591 | 197 699 | 88 | |
| 5 | UAB Klasmann-Deilmann Ežerėlis | Kauno r. sav. | 5 023 515 | 155 032 | 71 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "Poraistė" | Anykščių r. sav. | 2 261 615 | 311 863 | 22 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Renavo durpynas" | Mažeikių r. sav. | 2 084 673 | 88 285 | 40 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "LAVEKSA" | Joniškio r. sav. | 2 048 664 | 163 390 | 32 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALOŠA" | Švenčionių r. sav. | 1 625 995 | 31 121 | 36 | |
| 10 | UAB "PRESTOFLOR" | Trakų r. sav. | 1 351 578 | −522 472 | 12 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "LEGRA" | Ignalinos r. sav. | 1 218 901 | 38 790 | 24 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tytuvėnų durpės" | Kelmės r. sav. | 879 088 | −76 450 | 19 | |
| 13 | UAB "Alių durpynas" | Švenčionių r. sav. | 800 908 | 13 702 | 20 | |
| 14 | UAB "DIDYSIS TYRULIS" | Radviliškio r. sav. | 502 202 | 658 | 18 | |
| 15 | UAB "Varėnos durpės" | Radviliškis | 400 537 | 109 794 | 11 | |
| 16 | UAB Klasmann-Deilmann Gedrimai | Šilutės r. sav. | 377 545 | 66 125 | — | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "PATYRIO SAMANA" | Rietavo sav. | 350 219 | 46 359 | 9 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "KEVLARAS" | Trakų r. sav. | 131 931 | 5 890 | 2 | |
| 19 | UAB "Raistenis" | Kaunas | 2 160 | −10 613 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kupiškio r. sav. | 1 | 19 382 053 | 142 | 3,3% |
| Šiauliai | 1 | 14 810 891 | 135 | 8,0% |
| Radviliškis | 2 | 9 548 807 | 74 | 20,3% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 5 475 591 | 88 | 3,6% |
| Kauno r. sav. | 1 | 5 023 515 | 71 | 3,1% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 2 426 903 | 56 | 1,8% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 2 261 615 | 22 | 13,8% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 2 084 673 | 40 | 4,2% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 2 048 664 | 32 | 8,0% |
| Trakų r. sav. | 1 | 1 351 578 | 12 | −38,7% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 1 218 901 | 24 | 3,2% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 879 088 | 19 | −8,7% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 502 202 | 18 | 0,1% |
| Rietavo sav. | 1 | 350 219 | 9 | 13,2% |
| Kaunas | 1 | 2 160 | 2 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai durpių gavyba veiklos srityje 2024 m.TOP 17 įmonių durpių gavyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės durpių gavyba veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės durpių gavyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai durpių gavyba veiklos srityje 2023 m.TOP 17 įmonių durpių gavyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės durpių gavyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai durpių gavyba veiklos srityje 2022 m.TOP 16 įmonių durpių gavyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės durpių gavyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės durpių gavyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 0891 — Mineralinių iškasenų chemijos pramonei ir trąšoms gaminti kasyba
- 0899 — Kita, niekur kitur nepriskirta, kasyba ir karjerų eksploatavimas
- 0811 — Dekoratyvinio akmens, klinčių, gipso, skalūno ir kitokio akmens karjerų eksploatavimas
- 0812 — Smėlio ir žvyro karjerų eksploatavimas bei molio ir kaolino kasyba