Daržovių auginimas atvirame grunte įmonės Lietuvoje (EVRK 0113)
Sekcija A — Žemės ūkis
Aktyvios įmonės (2024)
54
Bendra apyvarta
75,2 mln €▲ 5,0%
Darbuotojai
1 254
Medianinė marža
5,5%
Augimas (metinis)
+5,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 49 įmonių — EVRK 0113
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Baltic Champs, UAB | Šiaulių r. sav. | 31 051 154 | −870 878 | 453 | |
| 2 | UAB "Kietaviškių gausa" | Elektrėnų sav. | 14 778 959 | 610 261 | 229 | |
| 3 | UAB "Agrošiltnamiai" | Kėdainių r. sav. | 7 853 598 | 412 388 | 76 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Evaldo daržovės" | Šalčininkų r. sav. | 5 708 224 | 412 950 | 50 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Riešės plantacija" | Vilniaus r. sav. | 3 462 162 | 190 340 | 112 | |
| 6 | UAB "Anykščių šiltnamiai" | Kėdainių r. sav. | 2 768 749 | −809 554 | 131 | — |
| 7 | UAB "SODŽIAUS RYTAS" | Pasvalio r. sav. | 2 092 245 | 167 244 | 39 | |
| 8 | Žemės ūkio kooperatyvas "Jakiškiai" | Joniškio r. sav. | 1 996 216 | 211 287 | 30 | |
| 9 | Leafood, UAB | Vilnius | 1 749 431 | −1 799 682 | 50 | |
| 10 | UAB "AUGA Luganta" | Kelmės r. sav. | 1 243 441 | −516 894 | 1 | |
| 11 | UAB "Leksena" | Kauno r. sav. | 899 926 | −106 166 | 31 | |
| 12 | UAB "Tomdeka" | Vilkaviškio r. sav. | 778 025 | −58 212 | — | — |
| 13 | UAB "Šermuonėlis" | Šakių r. sav. | 540 588 | 487 675 | 3 | |
| 14 | UAB "Statrena" | Šiaulių r. sav. | 393 758 | 22 149 | 8 | |
| 15 | UAB "Giedručių ūkis" | Šakių r. sav. | 350 321 | 201 673 | 1 | |
| 16 | UAB "Pagirių šiltnamiai" | Vilniaus r. sav. | 185 088 | 1 012 058 | 17 | |
| 17 | UAB "Varėnos grybai" | Varėnos r. sav. | 180 277 | 82 923 | 10 | |
| 18 | UAB "Daržulis" | Kaunas | 169 399 | −112 128 | 4 | |
| 19 | Panevėžio rajono žemės ūkio bendrovė "DEMBAVOS ŠILTNAMIAI" | Panevėžio r. sav. | 96 963 | −7 229 | 7 | |
| 20 | Kooperatyvas "Dievytis" | Šilalės r. sav. | 81 089 | 2 078 | 1 | |
| 21 | UAB "Saulės šaltinis" | Vilniaus r. sav. | 67 964 | 7 219 | 4 | |
| 22 | UAB "Žemaitijos daržovės" | Mažeikiai | 62 196 | −69 569 | 3 | — |
| 23 | MB Švenčionėlių bistro | Ignalina | 61 873 | 16 954 | 2 | |
| 24 | UAB "Leonpolio dvaro kooperatyvas" | Ukmergės r. sav. | 48 136 | 356 | 3 | |
| 25 | MB Auga grybai | Vilnius | 44 817 | 4 926 | — | |
| 26 | UAB "Gėlės ir daržovės" | Marijampolė | 42 231 | −17 174 | 6 | |
| 27 | UAB "Veiklos idėjos ir investicijos" | Vilnius | 34 845 | 132 | 2 | |
| 28 | MB "Grybų namai" | Raseinių r. sav. | 25 501 | 9 800 | — | |
| 29 | UAB "Agribars" | Klaipėdos r. sav. | 25 500 | 3 330 | 3 | |
| 30 | MB "Gurumena" | Vilniaus r. sav. | 23 423 | 8 513 | — | |
| 31 | UAB "Gelvė" | Šiaulių r. sav. | 22 990 | −2 886 | 3 | |
| 32 | MB Remuv | Kauno r. sav. | 19 978 | −23 718 | 2 | — |
| 33 | MB "Fungusas" | Kauno r. sav. | 16 263 | 1 761 | — | |
| 34 | UAB "Inovacinių šiltnamių ūkis" | Vilnius | 15 350 | −36 077 | 1 | |
| 35 | UAB FIRST BIO BALTIC | Vilnius | 9 578 | 141 596 | 1 | |
| 36 | Fungusmart, MB | Panevėžio r. sav. | 3 369 | 163 | — | — |
| 37 | Vilniaus rajono žemės ūkio bendrovė "Irgila" | Vilniaus r. sav. | 3 215 | −85 | — | |
| 38 | MB "Gyvas kaimas" | Varėnos r. sav. | 536 | 11 | — | — |
| 39 | UAB "Agrouoga" | Plungės r. sav. | 280 | −286 | 1 | |
| 40 | MB Funga | Marijampolė | 226 | −562 | — | |
| 41 | Kaišiadorių rajono žemės ūkio bendrovė "Žiedlapis" | Kaišiadorių r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 42 | Kooperatyvas "Padegsnys" | Molėtų r. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 43 | UAB "GLIGAN" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 44 | UAB "AGRODAR" | Kauno r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 45 | UAB "AGROCO" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 46 | Petro Tiknevičiaus mažoji bendrija | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 47 | UAB "Liofilis" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 48 | UAB "Eitkūnai" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 49 | MB "Select drive" | Elektrėnai | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Šiaulių r. sav. | 3 | 31 467 902 | 464 | −2,8% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 14 778 959 | 229 | 4,1% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 10 622 347 | 207 | −12,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 5 708 224 | 50 | 7,2% |
| Vilniaus r. sav. | 4 | 3 738 637 | 133 | 23,5% |
| Pasvalio r. sav. | 2 | 2 092 245 | 39 | 8,0% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 1 996 216 | 30 | 10,6% |
| Vilnius | 8 | 1 854 021 | 54 | −51,2% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 1 243 441 | 1 | −41,6% |
| Šakių r. sav. | 2 | 890 909 | 4 | 73,9% |
| Varėnos r. sav. | 2 | 180 813 | 10 | 46,0% |
| Kaunas | 3 | 169 399 | 6 | −66,2% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 100 332 | 7 | −7,5% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 81 089 | 1 | 2,6% |
| Ignalina | 1 | 61 873 | 2 | 27,4% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 48 136 | 3 | 0,7% |
| Marijampolė | 2 | 42 457 | 6 | −40,7% |
| Kauno r. sav. | 3 | 36 241 | 2 | −53,9% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 25 501 | — | 38,4% |
| Klaipėdos r. sav. | 2 | 25 500 | 3 | 13,1% |
| Plungės r. sav. | 1 | 280 | 1 | — |
| Elektrėnai | 1 | 0 | — | — |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Pakruojo r. sav. | 1 | — | — | — |
| Kazlų Rūda | 1 | — | — | — |
| Klaipėda | 1 | — | 1 | — |
| Kretingos r. sav. | 1 | — | — | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Šiauliai | 1 | — | — | — |
| Trakų r. sav. | 1 | — | — | — |
| Ukmergė | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės daržovių auginimas atvirame grunte veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 0110 — Vienmečių augalų auginimas
- 0111 — Grūdinių (išskyrus ryžius) ir ankštinių augalų ir aliejinių sėklų auginimas
- 0116 — Pluoštinių augalų auginimas
- 0119 — Gėlių auginimas
- 0100 — Augalininkystė ir gyvūnų auginimas, medžioklė ir susijusių paslaugų veikla
- 0121 — Vynuogių auginimas
- 0124 — Sėklavaisių ir kaulavaisių auginimas
- 0125 — Kitų vaismedžių, uogakrūmių ir riešutmedžių vaisių auginimas