Valaissa Investments, MB — įmonės kodas 306115119
- Įmonės kodas
- 306115119
- PVN nr.
- LT100015259119
- Regionas / savivaldybė
- Kaišiadorių r. sav.
- Miestas
- Žydeikiškių k.
- Adresas
- Kaišiadorių r. sav., Kruonio sen., Žydeikiškių k., Liepynės g. 23, LT-56314, 56314 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jul 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 31 930 | 9 634 | 127 227 |
| Visos pajamos | 31 930 | 9 634 | 127 227 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 146 | 6 967 | 10 654 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 146 | 6 619 | 10 141 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 35 |
| Trumpalaikis turtas | 8 592 | 9 617 | 69 839 |
| Visi įsipareigojimai | 6 346 | 702 | 50 819 |
| Nuosavas kapitalas | 2 246 | 8 915 | 19 055 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Trumpai
Valaissa Investments, MB 2024 m. nurodė 127 227 € apyvartą, tai yra 1 220,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonių Kaišiadorių r. sav.. Įmonė uždirbo 10 141 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 8,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 50 819 €, o nuosavas kapitalas — 19 055 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Trys varnos | Varniškių k. 3 | 29 514 | 9 466 | — |
| MB "MODOMEX" | Vilemų k. | 126 870 | 113 372 | — |
| UAB "Augti" | Vilnius | 126 806 | 10 136 | 1 |
| GG Ventures, UAB | Nemėžis | 126 789 | 113 993 | 1 |
| MB Business consulting | Marijampolė | 126 755 | 126 646 | — |
| UAB "Greiti pietūs" | Babtai | 126 751 | 9 987 | 1 |
| MB Ltpro solutions | Neringa | 126 658 | 120 786 | — |
| AB Salomon Securities & Co | Vilnius | 126 647 | −12 926 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kaišiadorių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kaišiadorių r. sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kaišiadorių r. sav.) 2023 m.
- 23. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kaišiadorių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Valaissa Investments, MB apyvarta?
2024 m. Valaissa Investments, MB nurodė 127 227 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Valaissa Investments, MB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 10 141 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 8,0%.
Kokia veikla užsiima Valaissa Investments, MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Žydeikiškių k., Kaišiadorių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Valaissa Investments, MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą