Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB Pirmoji investavimo įmonė — įmonės kodas 303185226
- Įmonės kodas
- 303185226
- PVN nr.
- LT100010763313
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Upės g. 21-1, LT-08128, 08128 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6431 — Pinigų rinkos ir ne pinigų rinkos investicinių fondų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
1,2 mln €▼ 62,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 236 000 | 321 000 | 325 000 | 332 000 | 321 000 | — | — | — |
| Visos pajamos | — | — | 236 000 | 321 000 | 325 000 | 332 000 | 321 000 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 759 000 | 1 842 000 | 2 123 000 | 653 000 | 4 081 000 | 5 865 000 | 3 150 000 | 1 326 000 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 363 | 1 633 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 759 000 | 1 842 000 | 2 123 000 | 653 000 | 4 081 000 | 5 865 000 | 3 150 000 | 1 196 000 |
| Grynasis nuostolis | 363 | 1 388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 187 | 432 | 19 158 000 | 27 893 000 | 28 724 000 | 26 836 000 | 26 196 000 | 21 220 000 | 26 122 000 | 27 500 000 |
| Trumpalaikis turtas | 1 653 | 2 066 | 2 486 000 | 894 000 | 257 000 | 751 000 | 4 619 000 | 12 391 000 | 2 866 000 | 2 833 000 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 145 | 38 000 | 122 000 | 43 000 | 19 000 | 772 000 | 39 000 | 39 000 | 189 000 |
| Nuosavas kapitalas | 1 840 | 2 353 | 21 606 000 | 28 665 000 | 28 938 000 | 27 568 000 | 30 043 000 | 33 572 000 | 28 949 000 | 30 144 000 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 | 24 357 390 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 6 NACE 6431 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 1 196 000 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 189 000 €, o nuosavas kapitalas — 30 144 000 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės pinigų rinkos ir ne pinigų rinkos investicinių fondų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės pinigų rinkos ir ne pinigų rinkos investicinių fondų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilnius) 2023 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▼ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės pinigų rinkos ir ne pinigų rinkos investicinių fondų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2021 m.
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2020 m.
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB Pirmoji investavimo įmonė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 196 000 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB Pirmoji investavimo įmonė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pinigų rinkos ir ne pinigų rinkos investicinių fondų veikla“ (EVRK 6431), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB Pirmoji investavimo įmonė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą