Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas" — įmonės kodas 187815173
- Įmonės kodas
- 187815173
- PVN nr.
- LT878151716
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, Vilniaus g. 16, LT-32110, 32110 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5813 — Žurnalų ir periodinių leidinių leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Feb 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 106 201 | 95 349 | 87 256 | 85 712 | 95 817 | 96 828 | 89 023 | 99 210 | 93 978 | 76 456 |
| Visos pajamos | 106 201 | 95 349 | 87 256 | 85 712 | 95 817 | 96 828 | 89 023 | 99 210 | 93 978 | 76 456 |
| Pelnas prieš mokesčius | 233 | 0 | 0 | 0 | 9 028 | 6 244 | 216 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 5 030 | 5 804 | 4 366 | 0 | 0 | 0 | 4 091 | 5 618 | 39 403 |
| Grynasis pelnas | 207 | 0 | 0 | 0 | 9 021 | 6 140 | 196 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 5 030 | 5 804 | 4 366 | 0 | 0 | 0 | 4 091 | 5 618 | 39 403 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 5 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 12 946 | 12 129 | 11 445 | 10 766 | 10 088 | 9 410 | 9 707 | 9 321 | 8 967 | 8 967 |
| Trumpalaikis turtas | 30 693 | 25 290 | 22 416 | 18 844 | 27 045 | 34 197 | 34 777 | 31 135 | 25 478 | 5 022 |
| Visi įsipareigojimai | 3 217 | 2 027 | 4 274 | 4 389 | 2 890 | 3 224 | 3 905 | 3 968 | 3 575 | 22 522 |
| Nuosavas kapitalas | 40 422 | 35 392 | 29 587 | 25 221 | 34 243 | 40 383 | 40 579 | 36 488 | 30 870 | −8 533 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 38 570 | 38 570 | 38 570 | 38 570 | 38 570 | 38 570 | 38 570 | 38 570 | 38 570 | 38 570 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 86 NACE 5813 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas" 2024 m. nurodė 76 456 € apyvartą, tai yra 18,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Žurnalų ir periodinių leidinių leidyba“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė metus baigė patyrusi 39 403 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, tai yra 20,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 22 522 €, o nuosavas kapitalas — −8 533 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Žurnalų ir periodinių leidinių leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Smėlio grūdeliai" | Vilnius | 78 533 | 0 | 2 |
| UAB "MEDIAPRINT BALTIJA" | Šiauliai | 71 276 | −8 742 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Plungės žinios" | Plungė | 71 013 | −3 857 | 6 |
| UAB Almanachas "Tautodailė" | Vilnius | 69 901 | 9 369 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Lututės" leidykla | Kaunas | 68 828 | −4 817 | 4 |
| Scientia Socialis, UAB | Šiauliai | 68 101 | 15 765 | 3 |
| UAB "Skanus laikas" | Vilnius | 61 491 | −5 157 | 1 |
| VšĮ "Mediapressa" | Vilnius | 53 420 | −1 408 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai žurnalų ir periodinių leidinių leidyba veiklos srityje 2024 m.
- 41. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — TOP 100 įmonių žurnalų ir periodinių leidinių leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — TOP 100 įmonių žurnalų ir periodinių leidinių leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai žurnalų ir periodinių leidinių leidyba veiklos srityje 2022 m.
- 39. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — TOP 100 įmonių žurnalų ir periodinių leidinių leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 37. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 36. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas" nurodė 76 456 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 39 403 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Žurnalų ir periodinių leidinių leidyba“ (EVRK 5813), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų kraštas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą