Uždaroji akcinė bendrovė "Srava" — įmonės kodas 180239789

Įmonės kodas
180239789
PVN nr.
LT802397811
Regionas / savivaldybė
Telšiai
Miestas
Telšiai
Adresas
Telšiai, Sedos g. 37, LT-87101, 87101 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4683 — Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Mon May 31
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2019)
18 € 89,7%
Grynasis pelnas (2019)
−162,8 tūkst. € 5,5%
Grynojo pelno marža
−904 366,7%
Darbuotojai
2 0,0%

Apyvartos raida

2015–2019, EUR

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.1 mln20152016201720182019

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−500 tūkst.−400 tūkst.−300 tūkst.−200 tūkst.−100 tūkst.0100 tūkst.20152016201720182019

Pajamos ir rezultatas

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.1 mln20152016201720182019Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0112220152016201720182019

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−1 mln01 mln2 mln3 mln4 mln20152016201720182019Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20152016201720182019
Grynosios pardavimo pajamos1 098 803392 55222 20917518
Visos pajamos1 098 803392 55222 20917518
Pelnas prieš mokesčius00000
Nuostolis prieš mokesčius419 5640000
Grynasis pelnas098 956000
Grynasis nuostolis419 5640111 274154 271162 786
Vidutinis darbuotojų skaičius22
Ilgalaikis turtas1 328 8691 107 9261 070 3071 039 3561 012 239
Trumpalaikis turtas2 045 7141 378 2131 292 4411 145 6044 338 982
Visi įsipareigojimai3 684 0232 696 7222 685 0222 661 5092 734 126
Nuosavas kapitalas−309 440−210 583−322 274−476 549−637 463
Apmokėtas įstatinis kapitalas286 704286 704286 704286 704286 704

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 303 NACE 4683 įmonių (2019).

Grynojo pelno marža
−904 366,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
9 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
51,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Uždaroji akcinė bendrovė "Srava" 2019 m. nurodė 18 € apyvartą, tai yra 89,7% mažiau nei 2018 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Telšiai. Įmonė metus baigė patyrusi 162 786 € grynąjį nuostolį. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 734 126 €, o nuosavas kapitalas — −637 463 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "KOSTORA"Telšiai474−1 3921
UAB LTwoodTelšiai5 808−1981
UAB "AKMENS ROJUS"Kupiškis11−2 1391
Uždaroji akcinė bendrovė "Feronta"Vilnius10−12
MB "SD prekyba"Kaunas32−925
MB "Advilta"Vilnius66−251
"Dagena", UABVilnius70191
UAB "Megafutura"Vilnius75−601

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Srava" apyvarta?

2019 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Srava" nurodė 18 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Srava" dirba pelningai?

2019 m. įmonė patyrė 162 786 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Srava"?

2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Srava"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ (EVRK 4683), įsikūrusi Telšiai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą