Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė" — įmonės kodas 287891880
- Įmonės kodas
- 287891880
- PVN nr.
- 287891880
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, Šaltupės g. 62, LT-32117, 32117 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4782 — Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Aug 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 41 383 | 16 747 | 20 334 | 46 181 | 44 532 | 25 178 | 34 267 | 33 130 | 29 475 | 44 988 |
| Visos pajamos | 41 383 | 16 747 | 20 334 | 46 181 | 44 532 | 25 178 | 34 267 | 33 130 | 29 475 | 44 988 |
| Pelnas prieš mokesčius | 6 924 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 6 577 | 0 | 985 | 2 226 | 12 230 | 0 | 6 267 | 1 075 | 1 114 | 1 174 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 4 455 | 0 | 0 | 0 | 3 448 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 606 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 11 083 | 14 326 | 16 057 | 15 183 | 21 499 | 0 | 27 956 | 32 136 | 36 857 | 31 292 |
| Visi įsipareigojimai | 759 | 8 620 | 0 | 9 105 | 0 | 4 766 | 0 | 6 955 | 10 561 | 3 944 |
| Nuosavas kapitalas | 10 324 | 5 871 | 6 828 | 9 055 | 21 287 | 17 840 | 24 106 | 25 181 | 26 296 | 27 348 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 006 NACE 4782 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė" 2024 m. nurodė 44 988 € apyvartą, tai yra 52,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė uždirbo 1 174 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 944 €, o nuosavas kapitalas — 27 348 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Alvydo firma MB | Zarasai | 32 598 | 3 157 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Kodega" | Kaunas | 44 935 | 12 237 | 1 |
| MB Autobavarija | Kaunas | 44 901 | 8 141 | — |
| "Iacob", UAB | Aukštkiemių k. | 45 106 | 1 086 | 2 |
| MB "Ekodalys" | Kaunas | 44 844 | 2 016 | 3 |
| MB "Autogrand parts" | Jonučių II k. | 44 828 | 3 045 | — |
| MB SP Autos | Kaunas | 44 746 | 7 580 | — |
| UAB "VantoFlex" | Kaunas | 45 231 | −13 105 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Zarasai) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 16 įmonių prekyba veiklos srityje (Zarasai) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Zarasai) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Zarasai) 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Zarasai) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 17 įmonių prekyba veiklos srityje (Zarasai) pagal apyvartą 2023 m.
- 61. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 48. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė" nurodė 44 988 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 174 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,6%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4782), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Šilenė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą