Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas" — įmonės kodas 300665818
- Įmonės kodas
- 300665818
- PVN nr.
- LT100003063018
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio r. sav.
- Miestas
- Molainių k.
- Adresas
- Panevėžio r. sav., Panevėžio sen., Molainių k., Karolinos g. 2, LT-37175, 37175 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4683 — Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Apr 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 712 894 | 0 | 742 228 | 701 751 | 501 075 | 351 189 | 621 461 | 231 743 | 33 055 | 2 826 |
| Visos pajamos | 712 894 | 0 | 742 228 | 701 751 | 501 075 | 351 189 | 621 461 | 231 743 | 33 055 | 2 826 |
| Pelnas prieš mokesčius | 97 931 | 0 | 55 739 | 48 993 | 10 602 | 0 | 54 340 | 31 049 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 889 | 0 | 0 | 14 816 | 22 445 |
| Grynasis pelnas | 83 868 | 0 | 47 920 | 43 280 | 9 409 | 0 | 51 422 | 26 350 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 889 | 0 | 0 | 14 816 | 22 445 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 98 487 | 0 | 254 144 | 172 531 | 345 331 | 340 187 | 277 949 | 241 091 | 182 780 | 302 957 |
| Trumpalaikis turtas | 354 011 | 0 | 278 541 | 391 249 | 227 910 | 197 560 | 315 195 | 368 755 | 266 744 | 74 072 |
| Visi įsipareigojimai | 15 023 | 0 | 20 077 | 7 436 | 7 160 | 6 115 | 9 534 | 5 377 | 623 | 78 404 |
| Nuosavas kapitalas | 437 475 | 0 | 514 960 | 558 264 | 567 673 | 532 784 | 584 206 | 607 137 | 449 821 | 302 376 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 309 NACE 4683 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas" 2024 m. nurodė 2 826 € apyvartą, tai yra 91,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 17 vietą tarp 20 „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 22 445 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 78 404 €, o nuosavas kapitalas — 302 376 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "UŽTVANKA" | Paįstrio k. | 2 810 | −17 105 | 2 |
| "Eksmeda", UAB | Raguva | 1 423 | 52 370 | 1 |
| UAB "STATYBŲ ARUODAS" | Tičkūnų k. | 1 400 | −12 779 | 1 |
| UAB "Market in" | Dembavos k. | 16 936 | 5 173 | 2 |
| UAB "MSI Baltic" | Senamiesčio k. | 44 559 | 4 079 | 2 |
| UAB "Aukredas" | Dembavos k. | 54 945 | 1 791 | 1 |
| UAB Greta trade | Fermos k. | 65 420 | 1 816 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "TODNETA" | Adomavos k. | 86 392 | 25 972 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) 2023 m.
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 51. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas" nurodė 2 826 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 22 445 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ (EVRK 4683), įsikūrusi Molainių k., Panevėžio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Renomas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą