Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė" — įmonės kodas 172335325
- Įmonės kodas
- 172335325
- PVN nr.
- LT723353219
- Regionas / savivaldybė
- Raseiniai
- Miestas
- Raseiniai
- Adresas
- Raseiniai, Vilniaus g. 95, LT-60170, 60170 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4773 — Farmacijos prekių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 260 221 | 202 896 | 189 485 | 145 149 | 156 217 | 184 344 | 184 186 | 236 298 | 275 413 | 131 017 |
| Visos pajamos | 260 221 | 202 896 | 189 485 | 145 149 | 156 217 | 184 344 | 184 186 | 236 298 | 275 413 | 131 017 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 785 | 0 | 1 624 | 2 830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 249 | 0 | 15 093 | 0 | 0 | 251 | 4 283 | 1 252 | 10 951 | 2 590 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 785 | 0 | 1 624 | 2 830 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 249 | 0 | 15 093 | 0 | 0 | 251 | 4 283 | 1 252 | 10 951 | 2 590 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 8 | 7 | 5 | 5 | 6 | 4 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 42 882 | 41 128 | 39 174 | 37 420 | 35 666 | 33 912 | 32 158 | 30 404 | 27 445 | 30 702 |
| Trumpalaikis turtas | 89 434 | 82 920 | 58 822 | 64 245 | 66 294 | 61 876 | 70 177 | 81 500 | 61 853 | 26 370 |
| Visi įsipareigojimai | 48 335 | 38 282 | 27 323 | 29 369 | 26 833 | 20 912 | 31 743 | 42 564 | 30 855 | 781 |
| Nuosavas kapitalas | 83 981 | 85 766 | 70 673 | 72 296 | 75 127 | 74 876 | 70 592 | 69 340 | 58 975 | 56 385 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 79 490 | 79 490 | 79 490 | 79 490 | 79 490 | 79 490 | 79 490 | 79 490 | 79 490 | 79 490 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 174 NACE 4773 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė" 2024 m. nurodė 131 017 € apyvartą, tai yra 52,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Farmacijos prekių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė metus baigė patyrusi 2 590 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 781 €, o nuosavas kapitalas — 56 385 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Farmacijos prekių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "CaerusMed" | Vilnius | 128 521 | 12 511 | 3 |
| Individuali įmonė | Joniškis | 135 726 | 13 617 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Mosėdžio vaistinė" | Mosėdis | 135 873 | −124 | 3 |
| UAB "JERUZALĖS VAISTINĖ" | Vilnius | 123 575 | −3 316 | 3 |
| UAB "B. Jancevičienės vaistinė" | Kaunas | 146 003 | 470 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "LUKIŠKIŲ VAISTINĖ" | Vilnius | 147 647 | 5 524 | 7 |
| MB "Laiminga uodega" | Noreikiškių k. | 114 268 | 1 628 | — |
| UAB "Printeka" | Vilnius | 148 047 | 8 858 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2024 m.
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 35 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 35 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės prekyba veiklos srityje (Raseiniai) 2023 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Raseiniai) 2023 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Raseiniai mieste 2023 m.
- 22. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Raseiniai) pagal apyvartą 2023 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 60. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai farmacijos prekių mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — TOP 100 įmonių farmacijos prekių mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės farmacijos prekių mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 23. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.
- 49. vieta — Didžiausi darbdaviai farmacijos prekių mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 51. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — TOP 100 įmonių farmacijos prekių mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2019 m.
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2019 m.
- 66. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė" nurodė 131 017 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 590 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Farmacijos prekių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4773), įsikūrusi Raseiniai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Raseinių vaistinė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą