Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai" — įmonės kodas 300090876
- Įmonės kodas
- 300090876
- PVN nr.
- LT100001559717
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Gedimino g. 7-48, LT-82173, 82173 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6290 — Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Feb 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 15 950 | 18 851 | 16 477 | 17 608 | 12 981 | — | 9 917 | 12 251 | 13 270 | 63 317 |
| Visos pajamos | 15 950 | 18 851 | 16 477 | 17 608 | 12 981 | — | 9 917 | 12 251 | 13 270 | 63 317 |
| Pelnas prieš mokesčius | 6 464 | 5 502 | 5 073 | 4 015 | 3 210 | 0 | 3 095 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 081 | 8 290 | 41 495 |
| Grynasis pelnas | 6 288 | 5 469 | 5 059 | 4 015 | 3 210 | 0 | 3 095 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 081 | 8 290 | 41 495 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 132 831 | 132 476 | 132 157 | 131 938 | 131 884 | 131 843 | 131 802 | 127 226 | 328 283 | 257 535 |
| Trumpalaikis turtas | 40 723 | 38 338 | 35 113 | 37 420 | 34 662 | 37 414 | 34 841 | 46 106 | 6 647 | 53 261 |
| Visi įsipareigojimai | 136 741 | 128 671 | 119 925 | 117 998 | 112 050 | 110 432 | 104 649 | 144 271 | 314 159 | 331 519 |
| Nuosavas kapitalas | 36 813 | 42 286 | 47 345 | 51 360 | 54 570 | 58 899 | 61 994 | 61 347 | 53 057 | 11 562 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 509 NACE 6290 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai" 2024 m. nurodė 63 317 € apyvartą, tai yra 377,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė metus baigė patyrusi 41 495 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 331 519 €, o nuosavas kapitalas — 11 562 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Terra stock" | Kazlų Rūda | 63 735 | 18 752 | 2 |
| UAB "Regitech" | Raseiniai | 64 405 | −13 877 | 3 |
| MB Proginsec | Klaipėda | 64 697 | 7 535 | — |
| UAB "RB consult" | Vilnius | 64 800 | 14 247 | 1 |
| MB "Nr. 13" | Šiauliai | 61 563 | 1 562 | — |
| Nexa watch UAB | Vilnius | 61 300 | 39 509 | 4 |
| UAB "West Energy Company" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 61 281 | 1 118 | 1 |
| MB "Perfectis" | Vilnius | 65 616 | 14 073 | — |
Įtraukta į reitingus
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 97. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai" nurodė 63 317 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 41 495 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ (EVRK 6290), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "MVH sprendimai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą