Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko — įmonės kodas 135972337
- Įmonės kodas
- 135972337
- PVN nr.
- LT100002374318
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, V. Krėvės pr. 51-115, LT-50358, 50358 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6492 — Kitas kredito teikimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 21 915 | 26 837 | 26 121 | 27 392 | 20 292 | 355 | 42 | 930 | 400 | 42 |
| Visos pajamos | 21 915 | 26 837 | 26 121 | 27 392 | 20 292 | 355 | 42 | 930 | 400 | 42 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 184 | 10 838 | 9 101 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 310 | 0 | 1 497 | 2 238 | 8 160 | 10 620 | 2 360 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 184 | 10 790 | 8 525 |
| Grynasis nuostolis | 310 | 0 | 1 497 | 2 238 | 8 160 | 10 620 | 2 360 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 36 925 | 45 671 | 39 775 | 30 484 | 30 231 | 24 896 | 29 975 | 43 828 | 42 881 | 41 293 |
| Visi įsipareigojimai | 42 160 | 49 671 | 45 273 | 38 219 | 46 126 | 51 411 | 58 850 | 55 718 | 43 982 | 33 869 |
| Nuosavas kapitalas | −5 235 | −4 000 | −5 498 | −7 735 | −15 895 | −26 515 | −28 874 | −11 889 | −1 100 | 7 425 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 94 NACE 6492 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko 2024 m. nurodė 42 € apyvartą, tai yra 89,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 22 vietą tarp 22 „Kitas kredito teikimas“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 8 525 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 20 297,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, tai yra 20,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 33 869 €, o nuosavas kapitalas — 7 425 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitas kredito teikimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "HST KOMUNIKACIJOS" | Kaunas | 755 | −7 837 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Katalogas" | Kaunas | 2 143 | −5 639 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Melanžas" | Kaunas | 4 780 | −3 579 | — |
| UAB "Aisrižda" | Kaunas | 6 170 | −4 871 | 2 |
| Individuali įmonė | Kaunas | 7 074 | 16 922 | — |
| UAB "Gramas" | Kaunas | 7 543 | 523 | 2 |
| UAB "Sharas" | Kaunas | 8 400 | −7 215 | 5 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Ilena" | Kaunas | 9 132 | −10 463 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas kredito teikimas veiklos srityje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas kredito teikimas veiklos srityje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas kredito teikimas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko nurodė 42 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 8 525 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 20 297,6%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas kredito teikimas“ (EVRK 6492), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Mūsų valdos" ir ko?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą