Uždaroji akcinė bendrovė "MOSOLA" — įmonės kodas 134019631
- Įmonės kodas
- 134019631
- PVN nr.
- LT340196314
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Maironio g. 9A-33, LT-82134, 82134 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Mar 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2022)
——
Grynasis pelnas (2022)
−1 596 €▲ 83,2%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 205 738 | 239 773 | 265 280 | 361 822 | 763 092 | 42 026 | — | — |
| Visos pajamos | 205 738 | 239 773 | 265 280 | 361 822 | 763 092 | 42 026 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 304 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 69 958 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 73 | 5 049 | 5 548 | 5 508 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 69 958 | 45 794 | 9 526 | 1 596 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 9 | 9 | 4 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 64 514 | 63 173 | 68 177 | 82 365 | 56 342 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 60 260 | 58 725 | 58 473 | 108 589 | 46 429 | 51 617 | 5 377 | 40 447 |
| Visi įsipareigojimai | 100 645 | 92 721 | 92 612 | 153 713 | 123 326 | 136 544 | 139 745 | 145 823 |
| Nuosavas kapitalas | 24 129 | 29 177 | 34 725 | 40 233 | −20 555 | −84 927 | −97 654 | −105 376 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 675 NACE 4941 įmonių (2022).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 596 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 145 823 €, o nuosavas kapitalas — −105 376 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.
- 48. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2020 m.
- 93. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▼ 39 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 32. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "MOSOLA" dirba pelningai?
2022 m. įmonė patyrė 1 596 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "MOSOLA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "MOSOLA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą