Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR" — įmonės kodas 300099302
- Įmonės kodas
- 300099302
- PVN nr.
- LT100001575910
- Regionas / savivaldybė
- Raseiniai
- Miestas
- Raseiniai
- Adresas
- Raseiniai, Maironio g. 2, LT-60169, 60169 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Mar 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 109 747 | 88 281 | 174 659 | 52 043 | 54 808 | 81 630 | 85 865 | 77 220 | 73 314 | 75 746 |
| Visos pajamos | 109 747 | 88 281 | 174 659 | 52 043 | 54 808 | 81 630 | 85 865 | 77 220 | 73 314 | 75 746 |
| Pelnas prieš mokesčius | 27 728 | 3 565 | 7 484 | 0 | 0 | 10 063 | 4 914 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 17 876 | 21 397 | 0 | 0 | 11 446 | 36 587 | 20 241 |
| Grynasis pelnas | 26 342 | 3 387 | 7 110 | 0 | 0 | 9 560 | 4 668 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 17 876 | 21 397 | 0 | 0 | 11 446 | 36 587 | 20 241 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 115 168 | 1 098 936 | 1 084 803 | 742 452 | 703 828 | 665 242 | 626 656 | 588 069 | 549 601 | 511 202 |
| Trumpalaikis turtas | 66 939 | 157 942 | 108 667 | 38 465 | 82 614 | 126 700 | 93 195 | 85 970 | 105 321 | 111 632 |
| Visi įsipareigojimai | 437 267 | 508 473 | 437 581 | 418 325 | 445 247 | 440 684 | 409 507 | 371 170 | 388 640 | 376 793 |
| Nuosavas kapitalas | 744 840 | 748 405 | 755 889 | 362 592 | 341 195 | 351 258 | 310 344 | 302 869 | 266 282 | 246 041 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 | 1 012 152 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR" 2024 m. nurodė 75 746 € apyvartą, tai yra 3,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 6 „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė metus baigė patyrusi 20 241 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 376 793 €, o nuosavas kapitalas — 246 041 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Pegasus Aureus" | Raseiniai | 38 636 | 1 684 | 1 |
| UAB Invest10 | Raseiniai | 121 368 | 89 009 | 1 |
| UAB "Arzis" | Raseiniai | 24 764 | 3 059 | — |
| Ingleby Lithuania 6 UAB | Runeikių k. | 75 738 | −5 299 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "RUBIKON STATYBA" | Vilnius | 75 718 | −22 666 | 1 |
| UAB "Turto nuoma" | Klaipėda | 75 879 | 19 645 | — |
| UAB "BALTPRINTA" | Vilnius | 75 609 | 328 | 2 |
| UAB "Landvesta 2" | Panevėžys | 75 887 | 55 122 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2019 m.
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2019 m.
- 91. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR" nurodė 75 746 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 20 241 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Raseiniai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "LINAR"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą