Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita" — įmonės kodas 155606030
- Įmonės kodas
- 155606030
- PVN nr.
- LT556060314
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Turistų g. 11, LT-30105, 30105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 265 107 | 968 774 | 974 879 | 811 696 | 587 565 | 391 202 | 544 210 | 588 436 | 313 821 | 73 046 | 12 453 |
| Visos pajamos | 1 265 107 | 968 774 | 974 879 | 811 696 | 587 565 | 391 202 | 544 210 | 588 436 | 313 821 | 73 046 | 12 453 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 408 | 0 | 25 021 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 11 678 | 136 797 | 5 985 | 7 967 | 28 184 | 51 585 | 0 | 34 558 | 0 | 16 451 | 29 745 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 408 | 0 | 23 072 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 11 678 | 136 797 | 5 985 | 8 691 | 28 184 | 51 585 | 0 | 34 558 | 0 | 16 451 | 29 745 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 21 | 16 | 13 | 14 | 12 | 6 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 405 920 | 266 559 | 125 168 | 82 737 | 108 842 | 92 664 | 187 267 | 120 081 | 48 931 | 2 067 | 1 100 |
| Trumpalaikis turtas | 358 620 | 206 489 | 184 290 | 192 778 | 154 302 | 107 886 | 109 583 | 46 193 | 41 003 | 62 148 | 42 097 |
| Visi įsipareigojimai | 468 435 | 325 321 | 175 724 | 142 823 | 166 120 | 151 168 | 266 267 | 198 132 | 54 319 | 43 059 | 47 882 |
| Nuosavas kapitalas | 276 779 | 139 982 | 133 991 | 125 300 | 97 116 | 45 530 | 51 938 | 17 380 | 40 452 | 24 001 | −5 744 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 | 86 880 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2025).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita" 2025 m. nurodė 12 453 € apyvartą, tai yra 83,0% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė metus baigė patyrusi 29 745 € grynąjį nuostolį. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 47 882 €, o nuosavas kapitalas — −5 744 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Jonmedis" | Naujienėlės k. | 73 050 | −4 384 | 2 |
| UAB "Kisupės transportas" | Žiaukų k. | 73 094 | 9 363 | 2 |
| MB Denolas | Vilnius | 73 100 | −1 147 | 2 |
| Rutomas MB | Klaipėda | 72 980 | −138 | 2 |
| Individuali įmonė | Vilnius | 72 965 | −10 329 | 1 |
| UAB "Torkeda" | Raseiniai | 73 171 | 9 732 | 2 |
| MB Evamajus | Vilnius | 72 871 | −134 502 | 6 |
| UAB "EDMI" | Panevėžys | 72 867 | 41 126 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2023 m.
- 18. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2023 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalina savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalina savivaldybėje 2021 m.
- 14. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2021 m.
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2019 m.
- 13. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2019 m.
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita" apyvarta?
2025 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita" nurodė 12 453 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 29 745 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Ignolita"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą