Uždaroji akcinė bendrovė Ignalinos spaustuvė — įmonės kodas 255410890
- Įmonės kodas
- 255410890
- PVN nr.
- LT554108917
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Laisvės a. 71, LT-30122, 30122 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1811 — Laikraščių spausdinimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Nov 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−1 274 €▲ 88,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 63 430 | 63 801 | 68 826 | 69 839 | 58 551 | 53 248 | 46 093 | 30 944 | 25 801 | — |
| Visos pajamos | 63 430 | 63 801 | 68 826 | 69 839 | 58 551 | 53 248 | 46 093 | 30 944 | 25 801 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 627 | 3 414 | 7 242 | 8 026 | 4 602 | 13 193 | 8 766 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 999 | 11 398 | 1 274 |
| Grynasis pelnas | 3 275 | 2 870 | 6 730 | 6 940 | 3 398 | 12 503 | 6 787 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 314 | 11 398 | 1 274 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 916 | 3 885 | 3 885 | 3 885 | 3 883 | 3 883 | 3 883 | 3 883 | 3 883 | 3 883 |
| Trumpalaikis turtas | 25 355 | 21 085 | 20 430 | 24 055 | 20 920 | 33 486 | 40 031 | 25 740 | 13 624 | 12 316 |
| Visi įsipareigojimai | 1 554 | 1 383 | 1 054 | 2 739 | 1 204 | 1 267 | 1 025 | 1 048 | 330 | 296 |
| Nuosavas kapitalas | 27 717 | 23 587 | 23 261 | 25 201 | 23 599 | 36 102 | 42 889 | 28 575 | 17 177 | 15 903 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 NACE 1811 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 274 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 296 €, o nuosavas kapitalas — 15 903 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalina) 2024 m.
- 10. vieta — TOP 14 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Ignalina) 2023 m.
- 63. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.
- 40. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždaroji akcinė bendrovė Ignalinos spaustuvė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 274 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė Ignalinos spaustuvė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė Ignalinos spaustuvė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Laikraščių spausdinimas“ (EVRK 1811), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė Ignalinos spaustuvė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą