Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS" — įmonės kodas 164810555
- Įmonės kodas
- 164810555
- PVN nr.
- LT648105515
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškio r. sav.
- Miestas
- Noriūnų k.
- Adresas
- Kupiškio r. sav., Noriūnų sen., Noriūnų k., Melioratorių g. 8-15, LT-40391, 40391 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4690 — Nespecializuota didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Apr 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 896 193 | 765 919 | 643 438 | 401 803 | 349 673 | 291 552 | 338 189 | 207 981 | 172 510 |
| Visos pajamos | 896 193 | 765 919 | 643 438 | 401 803 | 349 673 | 291 552 | 338 189 | 207 981 | 172 510 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 18 372 | 0 | 0 | 18 634 | 0 | 15 886 | 8 832 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 635 | 0 | 887 | 28 643 | 0 | 3 663 | 0 | 0 | 4 301 |
| Grynasis pelnas | 0 | 17 582 | 0 | 0 | 15 839 | 0 | 13 503 | 7 379 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 4 635 | 0 | 887 | 28 643 | 0 | 3 663 | 0 | 0 | 4 301 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 85 137 | 126 544 | 228 699 | 31 050 | 21 651 | 20 775 | 41 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 88 935 | 86 275 | 83 279 | 107 553 | 175 382 | 1 660 585 | 1 710 069 | 100 215 | 91 046 |
| Visi įsipareigojimai | 77 116 | 99 002 | 199 196 | 53 756 | 96 347 | 78 410 | 93 503 | 56 142 | 51 274 |
| Nuosavas kapitalas | 96 956 | 114 538 | 113 651 | 85 008 | 100 847 | 1 603 104 | 1 616 607 | 44 073 | 39 772 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 297 NACE 4690 įmonių (2023).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS" 2023 m. nurodė 172 510 € apyvartą, tai yra 17,1% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Nespecializuota didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Kupiškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 4 301 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 51 274 €, o nuosavas kapitalas — 39 772 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nespecializuota didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "RD Technology" | Šiauliai | 172 542 | 17 580 | 5 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "JURGSTA" | Vilnius | 167 484 | 12 255 | 2 |
| UAB "GRAFINIŲ MAŠINŲ SERVISAS" | Vilnius | 167 423 | 16 | 2 |
| UAB "Juosa" | Panevėžys | 177 604 | −8 201 | 2 |
| Global enterprise company, UAB | Vilnius | 161 947 | 72 516 | 1 |
| UAB "LENPAKA" | Vilnius | 159 732 | 11 431 | 2 |
| UAB "REALIOS IDĖJOS" | Pavilnojo k. | 159 090 | 24 126 | 2 |
| UAB "Verslėja" | Dūkštų k. | 156 992 | 501 | 6 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Kupiškio r. sav.) 2023 m.
- 20. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai nespecializuota didmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 41. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 44 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai nespecializuota didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 24. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 31. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 14. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 20. vieta — Didžiausios Kupiškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS" apyvarta?
2023 m. Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS" nurodė 172 510 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 4 301 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuota didmeninė prekyba“ (EVRK 4690), įsikūrusi Noriūnų k., Kupiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "ENZINAS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą