UAB "Zarasų investicija" — įmonės kodas 300058330
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 300058330
- PVN nr.
- LT100003654318
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, K. Petrausko g. 23A, LT-44162, 44162 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4641 — Tekstilės gaminių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Sep 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−3 114 €▲ 4,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 756 | 12 000 | 35 890 | 7 200 | 12 400 | 60 000 | 20 000 | — | — | — |
| Visos pajamos | 3 756 | 12 000 | 35 890 | 7 200 | 12 400 | 60 000 | 20 000 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 15 562 | 0 | 0 | 0 | 48 954 | 9 126 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 271 | 0 | 30 402 | 7 542 | 2 577 | 0 | 0 | 3 322 | 3 261 | 3 114 |
| Grynasis pelnas | 0 | 15 562 | 0 | 0 | 0 | 48 646 | 8 670 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 271 | 0 | 30 402 | 7 542 | 2 577 | 0 | 0 | 3 322 | 3 261 | 3 114 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 204 190 | 204 190 | 336 240 | 336 240 | 336 240 | 336 240 | 336 240 | 336 240 | 336 240 | 336 240 |
| Trumpalaikis turtas | 2 908 | 6 726 | 798 | 9 321 | 14 835 | 57 978 | 64 308 | 101 396 | 93 952 | 92 662 |
| Visi įsipareigojimai | 214 895 | 210 304 | 366 828 | 382 893 | 390 984 | 385 481 | 388 982 | 429 391 | 425 208 | 426 985 |
| Nuosavas kapitalas | −7 797 | 612 | −29 790 | −37 332 | −39 909 | 8 737 | 11 566 | 8 245 | 4 984 | 1 917 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 117 NACE 4641 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 3 114 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 426 985 €, o nuosavas kapitalas — 1 917 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Zarasų investicija" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 114 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Zarasų investicija"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Zarasų investicija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Tekstilės gaminių didmeninė prekyba“ (EVRK 4641), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Zarasų investicija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą