UAB "Vorteka" — įmonės kodas 303122126
- Įmonės kodas
- 303122126
- PVN nr.
- LT100008223111
- Regionas / savivaldybė
- Vilkaviškis
- Miestas
- Vilkaviškis
- Adresas
- Vilkaviškis, Pramonės g. 13L, LT-70172, 70172 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4672 — Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Aug 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 387 788 | 8 869 679 | 10 204 243 | 11 715 500 | 14 649 498 | 6 986 462 | 1 293 306 | 310 072 | 179 167 | 116 425 |
| Visos pajamos | 7 387 788 | 8 869 679 | 10 204 243 | 11 715 500 | 14 649 498 | 6 986 462 | 1 293 306 | 310 072 | 179 167 | 116 425 |
| Pelnas prieš mokesčius | 703 977 | 1 054 574 | 1 113 423 | 1 905 923 | 2 632 995 | 905 527 | 34 962 | 0 | 0 | 2 196 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 863 | 6 408 | 0 |
| Grynasis pelnas | 598 448 | 892 003 | 946 072 | 1 632 987 | 2 253 128 | 778 702 | 28 891 | 0 | 0 | 1 759 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 863 | 6 446 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 5 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 23 478 | 122 717 | 92 530 | 97 718 | 61 306 | 50 319 | 32 033 | 22 506 | 3 446 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 6 221 619 | 7 473 475 | 7 122 267 | 10 680 758 | 7 745 616 | 6 601 499 | 849 689 | 642 014 | 343 193 | 253 090 |
| Visi įsipareigojimai | 5 265 320 | 5 724 412 | 4 396 941 | 6 341 105 | 6 821 263 | 6 517 136 | 605 437 | 416 927 | 103 561 | 2 317 |
| Nuosavas kapitalas | 979 777 | 1 871 780 | 2 817 856 | 4 452 852 | 1 205 980 | 284 682 | 284 285 | 255 422 | 248 976 | 250 773 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 372 NACE 4672 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Vorteka" 2024 m. nurodė 116 425 € apyvartą, tai yra 35,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilkaviškis. Įmonė uždirbo 1 759 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 317 €, o nuosavas kapitalas — 250 773 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Anaris" | Panevėžys | 116 534 | −128 811 | 12 |
| "MAKSIMALI GALIA", UAB | Vilnius | 117 033 | −10 425 | 2 |
| UAB "Moventa" | Vilnius | 113 913 | 18 746 | — |
| MB Ekauto | Kalvarija | 113 148 | 14 145 | — |
| UAB Bratas | Šlamų k. 1B-1 | 112 338 | −4 515 | 3 |
| UAB "DS Trading" | Vilnius | 111 852 | −26 924 | 3 |
| UAB "Silveresta" | Pagirių k. | 121 788 | 109 | 3 |
| UAB "MDStyleBalt" | Vilnius | 110 849 | 14 682 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausios Vilkaviškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausios Vilkaviškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausios Vilkaviškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2021 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausios Vilkaviškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2021 m.▼ 35 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2020 m.
- 3. vieta — Didžiausios Vilkaviškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2020 m.
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2020 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilkaviškis savivaldybėje 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2019 m.
- 2. vieta — Didžiausios Vilkaviškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 2. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2019 m.
- 4. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2019 m.
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2019 m.
- 14. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilkaviškis savivaldybėje 2019 m.
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje 2019 m.
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilkaviškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Vorteka" apyvarta?
2024 m. UAB "Vorteka" nurodė 116 425 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Vorteka" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 759 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,5%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Vorteka"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Vorteka"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba“ (EVRK 4672), įsikūrusi Vilkaviškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Vorteka"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą