UAB "VMS montavimas" — įmonės kodas 302706441
- Įmonės kodas
- 302706441
- PVN nr.
- LT100006572217
- Regionas / savivaldybė
- Visaginas
- Miestas
- Visaginas
- Adresas
- Visaginas, Partizanų g. 7-14, LT-31104, 31104 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4324 — Kitos įrangos įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−29,8 tūkst. €▼ 148,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 299 709 | 262 926 | 128 503 | 173 200 | 138 763 | 7 190 | 12 214 | 51 464 | 4 373 | — |
| Visos pajamos | 299 709 | 262 926 | 128 503 | 173 200 | 138 763 | 7 190 | 12 214 | 51 464 | 4 373 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 156 243 | 115 686 | 43 278 | 56 999 | 35 779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 953 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 148 431 | 109 940 | 41 113 | 54 173 | 33 989 | 0 | 0 | 0 | 61 519 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 953 | 29 098 | 457 | 0 | 29 849 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 97 452 | 86 660 | 164 704 | 154 834 | 182 361 | 164 210 | 144 926 | 127 119 | 62 662 | 55 860 |
| Trumpalaikis turtas | 201 336 | 129 183 | 89 325 | 153 113 | 67 695 | 12 705 | 10 447 | 16 435 | 131 798 | 108 260 |
| Visi įsipareigojimai | 8 609 | 6 480 | 3 554 | 4 089 | 19 674 | 16 230 | 23 786 | 12 424 | 1 811 | 296 |
| Nuosavas kapitalas | 290 179 | 209 363 | 250 475 | 304 649 | 228 638 | 160 685 | 131 587 | 131 130 | 192 649 | 163 824 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 101 NACE 4324 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 29 849 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 296 €, o nuosavas kapitalas — 163 824 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Visaginas) 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės kitos įrangos įrengimas veiklos srityje 2023 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Visaginas savivaldybėje 2023 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Visaginas mieste 2023 m.
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — TOP 100 įmonių kitos įrangos įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Visaginas savivaldybėje 2020 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2020 m.
- 22. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Visaginas savivaldybėje 2019 m.
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Visaginas savivaldybėje 2019 m.
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės Visaginas savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Didžiausios Visaginas įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "VMS montavimas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 29 849 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "VMS montavimas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "VMS montavimas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitos įrangos įrengimas“ (EVRK 4324), įsikūrusi Visaginas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "VMS montavimas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą