UAB "VG Marine Foods" — įmonės kodas 302629799
- Įmonės kodas
- 302629799
- PVN nr.
- LT100006646315
- Regionas / savivaldybė
- Plungės r. sav.
- Miestas
- Macenių k.
- Adresas
- Plungės r. sav., Nausodžio sen., Macenių k., Birutės skg. 10, LT-90100, 90100 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
153,5 tūkst. €▼ 24,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
4▲ 300,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 11 231 | — | 11 799 | — | — | — | — | — |
| Visos pajamos | — | — | 11 231 | — | 11 799 | — | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 15 574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 13 238 | 9 305 | 8 169 | 7 740 | 8 445 | 11 084 | 107 328 | 95 438 | 202 633 | 153 477 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 40 834 | 40 858 | 40 875 | 40 896 | 40 913 | 40 909 | 40 930 | 40 968 | 4 252 029 | 40 803 |
| Trumpalaikis turtas | 491 569 | 500 341 | 508 396 | 516 176 | 524 844 | 536 348 | 4 425 611 | 4 519 179 | 529 980 | 4 885 893 |
| Visi įsipareigojimai | 2 581 | 2 072 | 1 975 | 2 036 | 2 276 | 2 692 | 19 848 | 18 016 | 37 245 | 28 455 |
| Nuosavas kapitalas | 529 822 | 539 127 | 547 296 | 555 036 | 563 481 | 574 565 | 4 446 693 | 4 542 131 | 4 744 764 | 4 898 241 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 | 3 768 420 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 48 NACE 1020 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 153 477 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 300,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 28 455 €, o nuosavas kapitalas — 4 898 241 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2024 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2023 m.
- 8. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2022 m.
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 72 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "VG Marine Foods" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 153 477 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "VG Marine Foods"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "VG Marine Foods"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas“ (EVRK 1020), įsikūrusi Macenių k., Plungės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "VG Marine Foods"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą