UAB "VANDI" — įmonės kodas 302506519
- Įmonės kodas
- 302506519
- PVN nr.
- LT100005378410
- Regionas / savivaldybė
- Prienų r. sav.
- Miestas
- Veiveriai
- Adresas
- Prienų r. sav., Veiveriai, Rytų g. 5, LT-59294, 59294 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7499 — Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue May 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 96 663 | 111 753 | 107 117 | 102 587 | 77 480 | 65 767 | 72 774 | 51 320 | 34 095 | 31 213 |
| Visos pajamos | 96 663 | 111 753 | 107 117 | 102 587 | 77 480 | 65 767 | 72 774 | 51 320 | 34 095 | 31 213 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 11 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 435 | 0 | 0 | 0 | 5 399 | 1 570 | 0 | 0 | 253 |
| Grynasis nuostolis | 11 142 | 0 | 3 097 | 3 654 | 2 652 | 0 | 0 | 6 229 | 6 280 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 16 002 | 19 860 | 19 724 | 17 829 | 15 156 | 11 961 | 13 559 | 9 915 | 5 162 | 7 146 |
| Visi įsipareigojimai | 15 916 | 18 337 | 19 147 | 16 287 | 13 614 | 9 065 | 9 010 | 7 019 | 436 | 2 382 |
| Nuosavas kapitalas | 86 | 1 523 | 577 | 1 542 | 1 542 | 2 896 | 4 549 | 2 896 | 4 726 | 4 764 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 7499 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "VANDI" 2024 m. nurodė 31 213 € apyvartą, tai yra 8,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonių Prienų r. sav.. Įmonė uždirbo 253 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 382 €, o nuosavas kapitalas — 4 764 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "L Finance" | Bukiškio k. | 31 039 | 493 | 3 |
| MB "Darbo saugos sprendimai" | Priekulė | 31 413 | 5 476 | — |
| Viešoji įstaiga "Tuzinas TV" | Vilnius | 31 008 | 0 | 1 |
| UAB "Ilimensa" | Vilnius | 31 804 | 11 907 | — |
| UAB "Saugura" | Klaipėda | 31 852 | −14 061 | 3 |
| MB Aplinkos ekspertų grupė | Vilnius | 29 950 | 2 258 | — |
| MB "Nova fortuna" | Vilnius | 32 660 | 1 327 | 1 |
| UAB "Tekeira" | Kaunas | 32 798 | 6 006 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) 2024 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) 2024 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Prienų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje 2022 m.
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Prienų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "VANDI" apyvarta?
2024 m. UAB "VANDI" nurodė 31 213 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "VANDI" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 253 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,8%.
Kiek darbuotojų turi UAB "VANDI"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "VANDI"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ (EVRK 7499), įsikūrusi Veiveriai, Prienų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "VANDI"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą