UAB "Ugneka" — įmonės kodas 303359723
- Įmonės kodas
- 303359723
- PVN nr.
- LT100008769117
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarkas
- Miestas
- Jurbarkas
- Adresas
- Jurbarkas, Tulpių g. 11-2, LT-74112, 74112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jul 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−307 €▲ 98,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 75,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 162 053 | 222 072 | 310 534 | 259 717 | 316 178 | 155 537 | 124 359 | 299 650 | 162 695 | — |
| Visos pajamos | 162 053 | 222 072 | 310 534 | 259 717 | 316 178 | 155 537 | 124 359 | 299 650 | 162 695 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 17 526 | 0 | 2 251 | 0 | 0 | 13 782 | 9 354 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 10 186 | 0 | 10 882 | 0 | 10 301 | 52 249 | 0 | 0 | 24 341 | 307 |
| Grynasis pelnas | 0 | 17 526 | 0 | 2 251 | 0 | 0 | 13 090 | 8 886 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 10 186 | 0 | 11 205 | 0 | 10 346 | 52 249 | 0 | 0 | 24 341 | 307 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 6 | 4 | 3 | 5 | 4 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 101 924 | 93 257 | 156 481 | 187 362 | 183 222 | 71 496 | 124 817 | 94 756 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 14 271 | 18 859 | 5 969 | 21 961 | 14 065 | 9 161 | 30 915 | 34 919 | 9 540 | 5 269 |
| Visi įsipareigojimai | 107 156 | 91 988 | 150 374 | 193 113 | 177 690 | 112 203 | 136 093 | 101 233 | 3 964 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 9 039 | 26 566 | 15 361 | 21 538 | 21 213 | −31 036 | 21 030 | 29 922 | 5 576 | 5 269 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 29 308 | 29 308 | 29 308 | 29 308 | 29 308 | 29 308 | 29 308 | 29 308 | 29 308 | 29 308 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 307 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 75,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 5 269 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2023 m.
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Jurbarkas) 2023 m.
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 5. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2022 m.
- 57. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2022 m.
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2021 m.
- 89. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2020 m.
- 72. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2020 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2019 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2019 m.
- 42. vieta — Didžiausios Jurbarkas įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Ugneka" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 307 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Ugneka"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Ugneka"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Jurbarkas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Ugneka"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą