UAB TVARA — įmonės kodas 302914983
- Įmonės kodas
- 302914983
- PVN nr.
- 302914983
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškis
- Miestas
- Kupiškis
- Adresas
- Kupiškis, Gedimino g. 31, LT-40115, 40115 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Nov 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 25 359 | 42 647 | 53 540 | 64 978 | 68 034 | 54 446 | 51 669 | 62 222 | 62 854 | 59 768 |
| Visos pajamos | 25 359 | 42 647 | 53 540 | 64 978 | 68 034 | 54 446 | 51 669 | 62 222 | 62 854 | 59 768 |
| Pelnas prieš mokesčius | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 505 | 453 | 1 082 | 639 | 1 274 | 0 | 0 | 577 | 692 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 929 | 845 | 0 | 0 | 1 078 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 10 381 | 14 828 | 19 315 | 22 626 | 19 314 | 11 321 | 15 815 | 24 418 | 16 221 | 12 598 |
| Visi įsipareigojimai | 7 374 | 11 394 | 14 797 | 18 130 | 12 977 | 6 175 | 9 027 | 19 159 | 10 271 | 7 726 |
| Nuosavas kapitalas | 3 007 | 3 460 | 4 542 | 5 181 | 6 456 | 5 527 | 4 682 | 5 259 | 5 950 | 4 872 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).
Trumpai
UAB TVARA 2024 m. nurodė 59 768 € apyvartą, tai yra 4,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonių Kupiškis. Įmonė metus baigė patyrusi 1 078 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 726 €, o nuosavas kapitalas — 4 872 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Amirenta" | Kupiškis | 39 624 | −2 310 | 1 |
| UAB "Šlaito namai" | Vilnius | 59 756 | −185 255 | 6 |
| UAB "Turgaus kalvelės" | Klaipėda | 59 825 | 8 105 | 1 |
| MB "Laimės vizija" | Kaunas | 59 834 | 662 | 1 |
| G.Q.F., UAB | Vilnius | 59 663 | 43 148 | — |
| UAB "Mindelina" | Švėkšna | 59 650 | 3 265 | 3 |
| "Jauna stirna", UAB | Vilnius | 59 953 | 80 188 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "SATURIJUS" | Vilnius | 59 574 | 5 825 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 66. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2021 m.
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB TVARA apyvarta?
2024 m. UAB TVARA nurodė 59 768 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB TVARA dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 078 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB TVARA?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB TVARA?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Kupiškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB TVARA?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą