UAB "Totochemical" — įmonės kodas 302351015
- Įmonės kodas
- 302351015
- PVN nr.
- LT100006488015
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Krucių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Tirkšlių sen., Krucių k., Krucių g. 17, LT-89327, 89327 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 785 011 | 1 018 184 | 1 862 833 | 1 567 772 | 1 730 642 | 1 025 631 | 29 511 | 32 183 | 32 479 | 1 640 |
| Visos pajamos | 785 011 | 1 018 184 | 1 862 833 | 1 567 772 | 1 730 642 | 1 025 631 | 29 511 | 32 183 | 32 479 | 1 640 |
| Pelnas prieš mokesčius | 46 974 | 82 967 | 0 | 424 | 29 444 | 0 | 1 920 | 8 379 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 107 238 | 0 | 0 | 9 117 | 0 | 0 | 2 337 | 21 023 |
| Grynasis pelnas | 39 838 | 66 592 | 0 | 360 | 22 993 | 0 | 1 791 | 8 002 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 107 238 | 0 | 0 | 10 478 | 0 | 0 | 2 624 | 21 023 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 11 | 11 | 6 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 429 677 | 485 608 | 423 486 | 384 966 | 334 292 | 301 950 | 275 952 | 257 512 | 243 996 | 239 075 |
| Trumpalaikis turtas | 488 473 | 242 330 | 430 252 | 301 506 | 503 476 | 245 849 | 149 737 | 84 469 | 77 645 | 54 350 |
| Visi įsipareigojimai | 549 837 | 315 571 | 571 146 | 442 240 | 493 374 | 213 883 | 89 982 | 33 522 | 15 806 | 8 615 |
| Nuosavas kapitalas | 184 922 | 251 513 | 144 276 | 279 482 | 344 394 | 333 916 | 335 707 | 343 709 | 341 085 | 320 060 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 159 280 | 159 280 | 159 280 | 159 280 | 159 280 | 159 280 | 159 280 | 159 280 | 159 280 | 159 280 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Totochemical" 2024 m. nurodė 1 640 € apyvartą, tai yra 95,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 21 023 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 615 €, o nuosavas kapitalas — 320 060 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Expogalvijai" | Žemalės k. | 14 380 | −20 842 | 2 |
| UAB "SVIRNIJA" | Lėlaičių k. | 33 017 | 12 526 | 2 |
| UAB "Semita Solis" | Reivyčių k. | 67 987 | 16 231 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "PIRMINIS GREITIS" | Panevėžys | 1 652 | −14 | 2 |
| UAB "Subačiaus žiedas" | Vilkaviškis | 1 620 | −52 305 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Algirtoma" | Šilalė | 1 620 | −20 952 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "MILKETA" | Marijampolė | 1 620 | −4 053 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Norta" | Kaunas | 1 720 | −9 257 558 | — |
Įtraukta į reitingus
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2021 m.
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausios Mažeikių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Didžiausios Mažeikių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Totochemical" apyvarta?
2024 m. UAB "Totochemical" nurodė 1 640 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Totochemical" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 21 023 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Totochemical"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Totochemical"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Krucių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Totochemical"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą