UAB Tech spa — įmonės kodas 304657402
- Įmonės kodas
- 304657402
- PVN nr.
- LT100011336013
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkai
- Miestas
- Druskininkai
- Adresas
- Druskininkai, V. Kudirkos g. 33, LT-66120, 66120 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7500 — Veterinarinė veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Sep 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 14 000 | 148 399 | 966 399 | 164 159 | 60 336 | — | — | 161 347 |
| Visos pajamos | 14 000 | 148 399 | 966 399 | 164 159 | 60 336 | — | — | 161 347 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 251 334 | 0 | 64 975 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 510 | 71 523 | 0 | 43 003 | 0 | 16 387 | 91 | 96 756 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 223 989 | 0 | 62 050 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 510 | 71 523 | 0 | 43 003 | 0 | 16 387 | 91 | 96 756 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 9 | 6 | 7 | 5 | — | — | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 77 954 | 38 295 | 48 734 | 138 830 | 155 621 | 143 000 | 143 000 | 61 693 |
| Trumpalaikis turtas | 33 224 | 28 752 | 158 591 | 45 664 | 25 032 | 17 830 | 17 714 | 7 226 |
| Visi įsipareigojimai | 111 172 | 136 337 | 52 249 | 71 889 | 6 494 | 2 857 | 2 832 | 7 793 |
| Nuosavas kapitalas | 1 990 | −68 875 | 155 114 | 112 309 | 174 359 | 157 973 | 157 882 | 61 126 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 164 NACE 7500 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Tech spa 2024 m. nurodė 161 347 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Veterinarinė veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkai. Įmonė metus baigė patyrusi 96 756 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 793 €, o nuosavas kapitalas — 61 126 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Veterinarinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Kurorto veterinarija | Druskininkai | 94 774 | 11 525 | 2 |
| MB "Milavet" | Kaunas | 156 941 | 772 | 2 |
| UAB "Ernista" | Kaunas | 156 627 | 14 436 | 5 |
| UAB "Sampas" | Vilnius | 154 648 | −9 229 | 5 |
| UAB "Vetmeda" | Didvyrių k. | 171 103 | 1 396 | 5 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Džo" | Klaipėda | 151 433 | 2 250 | 3 |
| MB "Vetnamai" | Kaunas | 171 804 | 51 143 | 1 |
| UAB "AVIS SANA" | Vilnius | 171 849 | 113 108 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkai) 2024 m.
- 12. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkai) pagal apyvartą 2024 m.
- 76. vieta — TOP 100 įmonių veterinarinė veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai veterinarinė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2021 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2021 m.
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2020 m.
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkai savivaldybėje 2020 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2019 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2019 m.
- 21. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
- 46. vieta — Didžiausios Druskininkai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2019 m.
- 90. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Tech spa apyvarta?
2024 m. UAB Tech spa nurodė 161 347 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Tech spa dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 96 756 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Tech spa?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Tech spa?
Pagrindinė veiklos sritis – „Veterinarinė veikla“ (EVRK 7500), įsikūrusi Druskininkai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Tech spa?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą