UAB "Sveikas miškas" — įmonės kodas 304516608
- Įmonės kodas
- 304516608
- PVN nr.
- LT100010942111
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Draugystės g. 17-1, LT-51229, 51229 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0240 — Su miškininkyste susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon May 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−307 €▼ 100,2%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 21 111 | 25 500 | — | 76 016 | 217 470 | 48 000 | — |
| Visos pajamos | — | 21 111 | 25 500 | — | 76 016 | 217 470 | 48 000 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 4 900 | 0 | 0 | 50 455 | 0 | 144 713 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 688 | 0 | 6 317 | 23 075 | 0 | 41 181 | 0 | 307 |
| Grynasis pelnas | 0 | 4 492 | 0 | 0 | 48 114 | 0 | 138 624 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 688 | 0 | 6 325 | 23 075 | 0 | 41 181 | 0 | 307 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 138 204 | 138 642 | 260 353 | 325 762 | 427 026 | 183 008 | 51 650 | 51 650 |
| Trumpalaikis turtas | 10 209 | 13 752 | 29 159 | 10 534 | 45 933 | 261 466 | 140 342 | 72 838 |
| Visi įsipareigojimai | 147 101 | 142 404 | 279 925 | 341 389 | 418 916 | 419 124 | 22 335 | 3 333 |
| Nuosavas kapitalas | 1 312 | 5 804 | −1 021 | −24 096 | 24 018 | −17 163 | 121 461 | 121 155 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 0240 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 307 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 333 €, o nuosavas kapitalas — 121 155 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės su miškininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 39. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2023 m.
- 79. vieta — TOP 100 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Kaunas) pagal apyvartą 2023 m.
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 74. vieta — TOP 100 įmonių su miškininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Sveikas miškas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 307 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Sveikas miškas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Sveikas miškas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Su miškininkyste susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 0240), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Sveikas miškas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą