UAB "Švaros standartas" — įmonės kodas 303485939
- Įmonės kodas
- 303485939
- PVN nr.
- LT100009056714
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8121 — Paprastasis pastatų valymas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Dec 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−410 €▼ 105,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 122 767 | 146 594 | 282 834 | 411 120 | 447 843 | 197 722 | 150 574 | 195 533 | 81 589 | — |
| Visos pajamos | 122 767 | 146 594 | 282 834 | 411 120 | 447 843 | 197 722 | 150 574 | 195 533 | 81 589 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 11 246 | 5 175 | 21 528 | 31 081 | 77 071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 231 | 7 617 | 12 958 | 200 | 410 |
| Grynasis pelnas | 9 219 | 4 399 | 21 528 | 23 800 | 64 950 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 231 | 7 617 | 12 958 | 200 | 410 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 26 | 31 | 16 | 9 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 5 940 | 6 347 | 5 501 | 43 056 | 49 318 | 37 216 | 16 384 | 7 886 | 786 | 622 |
| Trumpalaikis turtas | 33 420 | 32 664 | 74 478 | 178 690 | 238 118 | 97 032 | 103 462 | 199 038 | 207 367 | 207 155 |
| Visi įsipareigojimai | 22 324 | 25 660 | 46 323 | 165 855 | 166 178 | 41 209 | 34 424 | 134 460 | 135 889 | 135 923 |
| Nuosavas kapitalas | 13 580 | 11 756 | 32 508 | 56 309 | 121 258 | 93 039 | 85 422 | 72 464 | 72 264 | 71 854 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 339 NACE 8121 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 410 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 135 923 €, o nuosavas kapitalas — 71 854 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) 2023 m.
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 16. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — TOP 100 įmonių paprastasis pastatų valymas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 49. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 88. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės administracinė veikla veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Švaros standartas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 410 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Švaros standartas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Paprastasis pastatų valymas“ (EVRK 8121), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Švaros standartas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą