UAB Savat Ingredients — įmonės kodas 303429591
- Įmonės kodas
- 303429591
- PVN nr.
- LT100008970419
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4636 — Cukraus, šokolado ir cukraus saldumynų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Oct 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 250 | — | — | — | — | — | 0 |
| Visos pajamos | 1 250 | — | — | — | — | — | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 12 229 | 0 | 0 | 7 476 | 4 807 | 4 606 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 12 229 | 0 | 7 645 | 7 476 | 4 807 | 4 606 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 4 611 | 4 611 | 4 611 | 22 257 | 18 050 | 13 843 | 13 843 |
| Trumpalaikis turtas | 45 888 | 46 609 | 84 928 | 71 084 | 5 809 | 83 712 | 83 712 |
| Visi įsipareigojimai | 30 580 | 32 300 | 78 264 | 89 542 | 24 867 | 103 169 | 103 169 |
| Nuosavas kapitalas | 19 919 | 18 920 | 11 275 | 3 799 | −1 008 | −5 614 | −5 614 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 44 NACE 4636 įmonių (2021).
Trumpai
UAB Savat Ingredients 2021 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Cukraus, šokolado ir cukraus saldumynų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilniaus miesto savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 103 169 €, o nuosavas kapitalas — −5 614 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Cukraus, šokolado ir cukraus saldumynų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "ŠALTORA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Serdolitas" | Žeimelis | 0 | 0 | — |
| UAB NM7 | Skaisterių k. | 0 | 0 | — |
| MB More than taste | Aukštkiemių k. | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Honestas" | Vilnius | 1 100 | −3 024 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "NAMORA" | Vilnius | 1 112 | −6 876 | 1 |
| UAB "Inkolas" | Vilnius | 2 319 | −18 476 | 2 |
| UAB "2 - gardu" | Vilnius | 2 601 | −2 217 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Savat Ingredients apyvarta?
2021 m. UAB Savat Ingredients nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Savat Ingredients dirba pelningai?
Taip. 2021 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB Savat Ingredients?
Pagrindinė veiklos sritis – „Cukraus, šokolado ir cukraus saldumynų didmeninė prekyba“ (EVRK 4636), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Savat Ingredients?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą