UAB "Saugos tinklas" — įmonės kodas 304751175
- Įmonės kodas
- 304751175
- PVN nr.
- LT100011435213
- Regionas / savivaldybė
- Pasvalio r. sav.
- Miestas
- Joniškėlis
- Adresas
- Pasvalio r. sav., Joniškėlis, Savanorių g. 5, LT-39306, 39306 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7499 — Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jan 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 14 509 | 22 951 | 26 790 | 37 642 | 34 612 | 44 628 | 37 436 |
| Visos pajamos | 14 509 | 22 951 | 26 790 | 37 642 | 34 612 | 44 628 | 37 436 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 329 | 16 067 | 15 340 | 6 325 | 0 | 2 903 | 33 299 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 731 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 329 | 15 264 | 14 633 | 5 894 | 0 | 2 903 | 31 636 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 731 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 27 010 | 36 187 | 62 512 | 91 578 | 79 189 | 67 141 | 38 977 |
| Trumpalaikis turtas | 4 224 | 9 485 | 12 158 | 7 483 | 8 443 | 6 913 | 8 500 |
| Visi įsipareigojimai | 25 463 | 24 637 | 39 003 | 57 466 | 52 743 | 36 637 | 3 774 |
| Nuosavas kapitalas | 5 829 | 21 093 | 35 725 | 41 619 | 34 889 | 37 792 | 44 111 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 7499 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Saugos tinklas" 2024 m. nurodė 37 436 € apyvartą, tai yra 16,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonių Pasvalio r. sav.. Įmonė uždirbo 31 636 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 84,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 774 €, o nuosavas kapitalas — 44 111 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Mažoji bendrija "Saugos vertinimas" | Didžiasalio k. | 37 406 | 6 738 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "DUO MANAGEMENT" | Vilnius | 37 969 | 3 922 | 1 |
| MB "Intendo LT" | Kaunas | 36 518 | 13 494 | 1 |
| MB Aplinkosaugos namai | Vilnius | 36 410 | 23 466 | — |
| Dardagro MB | Mažeikiai | 38 550 | 33 249 | — |
| MB "Sandauga" | Vilnius | 35 900 | 22 166 | — |
| UAB "Dailės krantas" | Neringa | 39 270 | 745 | 2 |
| UAB "KAN Wealth Management" | Vilnius | 39 471 | −46 649 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Pasvalio r. sav.) 2024 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Pasvalio r. sav.) 2024 m.
- 10. vieta — TOP 16 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Pasvalio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje 2024 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 7. vieta — TOP 10 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Pasvalio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Saugos tinklas" apyvarta?
2024 m. UAB "Saugos tinklas" nurodė 37 436 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Saugos tinklas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 31 636 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 84,5%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Saugos tinklas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Saugos tinklas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ (EVRK 7499), įsikūrusi Joniškėlis, Pasvalio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Saugos tinklas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą