UAB "SALVA" — įmonės kodas 302875808
- Įmonės kodas
- 302875808
- PVN nr.
- LT100007164710
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Dariaus ir Girėno g. 128, LT-82141, 82141 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4682 — Metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Sep 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 227 899 | 182 304 | 302 023 | 331 295 | 209 264 | 173 181 | 374 427 | 312 586 | 142 217 | — |
| Visos pajamos | 227 899 | 182 304 | 302 023 | 331 295 | 209 264 | 173 181 | 374 427 | 312 586 | 142 217 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 7 420 | 2 519 | 0 | 12 123 | 53 633 | 11 668 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 4 314 | 1 445 | 0 | 0 | 31 813 | 0 | 0 | 0 | 65 283 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | — |
| Ilgalaikis turtas | 25 015 | 20 370 | 18 641 | 14 191 | 10 407 | 7 810 | 5 214 | 3 142 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 35 111 | 37 495 | 41 192 | 78 832 | 36 072 | 49 171 | 70 360 | 72 464 | 7 429 | 7 429 |
| Visi įsipareigojimai | 42 736 | 41 920 | 36 468 | 67 138 | 52 407 | 50 787 | 15 746 | 4 110 | 1 217 | 1 217 |
| Nuosavas kapitalas | 17 390 | 15 945 | 23 365 | 25 885 | −5 928 | 6 194 | 59 828 | 71 496 | 6 212 | 6 212 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 14 480 | 14 480 | 14 480 | 14 480 | 14 480 | 14 480 | 14 480 | 14 480 | 14 480 | 14 480 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 126 NACE 4682 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 217 €, o nuosavas kapitalas — 6 212 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 100. vieta — TOP 100 įmonių metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.
- 63. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▼ 52 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 90. vieta — TOP 100 įmonių metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.▲ 39 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.
- 76. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
- 72. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 93. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "SALVA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "SALVA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba“ (EVRK 4682), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "SALVA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą