UAB "Rolvita" — įmonės kodas 302470514
- Įmonės kodas
- 302470514
- PVN nr.
- LT100006488610
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Dariaus ir Girėno g. 39-10, LT-75128, 75128 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 37 420 | 2 927 | 18 321 | 32 721 | 19 848 | 57 002 | 29 525 | 34 224 | 33 212 | 112 602 |
| Visos pajamos | 37 420 | 2 927 | 18 321 | 32 721 | 19 848 | 57 002 | 29 525 | 34 224 | 33 212 | 112 602 |
| Pelnas prieš mokesčius | 18 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 17 398 | 0 | 0 | 11 927 | 0 | 25 507 | 35 | 0 | 0 | 63 108 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 15 131 | 2 446 | 0 | 231 | 0 | 0 | 674 | 5 138 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 6 844 | 6 025 | 5 330 | 5 292 | 5 116 | 4 940 | 32 900 | 27 789 | 22 678 | 17 834 |
| Trumpalaikis turtas | 58 306 | 30 334 | 31 393 | 37 227 | 33 492 | 50 756 | 20 538 | 25 512 | 23 824 | 96 415 |
| Visi įsipareigojimai | 10 836 | 7 176 | 9 987 | 3 855 | 176 | 3 757 | 1 464 | 2 015 | 354 | 4 994 |
| Nuosavas kapitalas | 54 314 | 29 183 | 26 736 | 38 664 | 38 432 | 51 939 | 51 974 | 51 286 | 46 148 | 109 255 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Rolvita" 2024 m. nurodė 112 602 € apyvartą, tai yra 239,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė uždirbo 63 108 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 56,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 994 €, o nuosavas kapitalas — 109 255 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Lanida" | Šilalė | 113 348 | 17 014 | 3 |
| MB Altagis | Šiauliai | 112 701 | −13 490 | 5 |
| Mažoji bendrija "Dukubu" | Mažeikiai | 112 376 | 81 904 | — |
| "NT dok.", UAB | Panevėžys | 112 310 | 14 194 | 3 |
| MB "Visi matavimai" | Kaunas | 113 116 | 1 352 | 2 |
| UAB "Rivalita" | Kaunas | 113 295 | 41 204 | 2 |
| UAB "Mechana" | Kaunas | 113 404 | 9 966 | 1 |
| UAB "PTEC" | Klaipėda | 113 426 | 28 028 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) 2024 m.
- 6. vieta — TOP 16 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2024 m.
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2024 m.▲ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2024 m.
- 7. vieta — TOP 14 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Šilalė) 2023 m.
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2020 m.
- 59. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Rolvita" apyvarta?
2024 m. UAB "Rolvita" nurodė 112 602 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Rolvita" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 63 108 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 56,0%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Rolvita"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Rolvita"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Rolvita"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą