UAB "Reylservis" — įmonės kodas 302674246
- Įmonės kodas
- 302674246
- PVN nr.
- 302674246
- Regionas / savivaldybė
- Telšiai
- Miestas
- Telšiai
- Adresas
- Telšiai, Sedos g. 34A, LT-87101, 87101 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5225 — Logistikos paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Oct 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | — | 3 359 444 | 5 863 778 | 6 267 958 | 5 855 388 | 3 984 117 | 25 811 | 23 854 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | — | 3 359 444 | 5 863 778 | 6 267 958 | 5 855 388 | 3 984 117 | 25 811 | 23 854 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 123 314 | 343 809 | 0 | 1 187 893 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 6 | 8 | 421 | 85 018 | 0 | 0 | 795 612 | 0 | 35 101 | 44 749 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 117 570 | 292 158 | 0 | 1 187 893 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 6 | 8 | 421 | 85 018 | 0 | 0 | 795 612 | 0 | 35 101 | 44 749 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 478 | 1 334 | 2 111 | 1 976 939 | 3 328 820 | 1 435 111 | 1 040 433 | 1 230 501 | 1 150 157 | 1 059 552 |
| Visi įsipareigojimai | 136 | 0 | 1 198 | 0 | 3 030 040 | 1 102 418 | 1 510 422 | 485 406 | 467 374 | 421 518 |
| Nuosavas kapitalas | 1 342 | 1 334 | 913 | −84 105 | 33 465 | 325 623 | −469 989 | 717 884 | 682 783 | 638 034 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 715 NACE 5225 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Reylservis" 2024 m. nurodė 23 854 € apyvartą, tai yra 7,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Logistikos paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Telšiai. Įmonė metus baigė patyrusi 44 749 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 421 518 €, o nuosavas kapitalas — 638 034 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Logistikos paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Agro laistymas" | Kalabariškių k. | 23 797 | 1 958 | — |
| UAB "Consisto" | Kaunas | 23 963 | −25 332 | 2 |
| UAB "Vitobalt" | Klaipėda | 24 044 | 12 571 | 3 |
| MB "Saugus pervežimas" | Panevėžys | 24 089 | −3 708 | 2 |
| MB "Red line logistics" | Klaipėda | 24 201 | −1 458 | — |
| MB Ingmila | Gindulių k. | 23 430 | 595 | — |
| UAB "Autobokštelis" | Vilnius | 23 414 | 4 913 | 2 |
| CB Service, UAB | Klaipėda | 23 410 | −2 295 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2023 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2023 m.
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2023 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.
- 5. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės logistikos paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 23. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.
- 24. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.
- 41. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2022 m.
- 77. vieta — TOP 100 įmonių logistikos paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 2. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.
- 13. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2021 m.
- 34. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.
- 11. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.
- 81. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 70 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 29. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Reylservis" apyvarta?
2024 m. UAB "Reylservis" nurodė 23 854 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Reylservis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 44 749 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Reylservis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Reylservis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Logistikos paslaugų veikla“ (EVRK 5225), įsikūrusi Telšiai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Reylservis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą