UAB "Resto Invest" — įmonės kodas 302775544
- Įmonės kodas
- 302775544
- PVN nr.
- LT100006911715
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Konstitucijos pr. 7, LT-09308, 09308 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4642 — Drabužių ir drabužių priedų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed May 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 260 | 14 992 | 3 333 | 14 138 | 5 522 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 6 260 | 14 992 | 3 333 | 14 138 | 5 522 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 12 901 | 39 479 | 16 499 | 81 442 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 12 901 | 39 479 | 16 499 | 81 442 | 241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 2 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 13 100 | 14 306 | 13 507 | 12 836 | 12 037 | 12 037 | 12 037 | 12 037 | 12 037 | 12 037 |
| Trumpalaikis turtas | 122 385 | 108 384 | 99 340 | 17 695 | 2 177 | 2 177 | 2 177 | 2 177 | 2 177 | 2 177 |
| Visi įsipareigojimai | 125 524 | 120 062 | 126 718 | 25 844 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Nuosavas kapitalas | 9 961 | 2 628 | −13 871 | 4 687 | 14 207 | 14 207 | 14 207 | 14 207 | 14 207 | 14 207 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 35 042 | 35 042 | 35 042 | 35 042 | 35 042 | 35 042 | 35 042 | 35 042 | 35 042 | 35 042 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 236 NACE 4642 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Resto Invest" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 132 vietą tarp 142 „Drabužių ir drabužių priedų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 €, o nuosavas kapitalas — 14 207 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Drabužių ir drabužių priedų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Gralsuva" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Ekstra klešnė" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Marzelas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Orbit Group" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Einorus" | Vilnius | 0 | −121 | — |
| UAB ATVILA BALTIC | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB ZETA POINT | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Stiliaus etalonas" | Vilnius | 0 | −1 704 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Resto Invest" apyvarta?
2024 m. UAB "Resto Invest" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Resto Invest" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Resto Invest"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Drabužių ir drabužių priedų didmeninė prekyba“ (EVRK 4642), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Resto Invest"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą