UAB "Resolution LT" — įmonės kodas 300631876
- Įmonės kodas
- 300631876
- PVN nr.
- LT100002847617
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Konstitucijos pr. 21C, LT-08105, 08105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−5 909 €▲ 69,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 965 314 | 1 112 779 | 867 264 | 546 327 | 509 480 | 465 116 | 265 170 | 255 248 | 14 210 | — |
| Visos pajamos | 965 314 | 1 112 779 | 867 264 | 546 327 | 509 480 | 465 116 | 265 170 | 255 248 | 14 210 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 234 576 | 353 636 | 246 091 | 86 455 | 0 | 0 | 110 607 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 398 | 76 709 | 0 | 3 907 | 18 805 | 7 348 |
| Grynasis pelnas | 196 838 | 299 514 | 208 761 | 71 956 | 0 | 0 | 102 541 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 124 689 | 82 418 | 0 | 3 907 | 19 153 | 5 909 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 13 380 | 12 809 | 10 000 | 5 888 | 16 598 | 6 806 | 2 722 | 0 | 0 | 1 212 |
| Trumpalaikis turtas | 1 076 678 | 1 298 243 | 1 539 664 | 581 059 | 187 757 | 94 965 | 78 227 | 55 814 | 925 | 636 |
| Visi įsipareigojimai | 203 454 | 124 512 | 154 048 | 75 359 | 218 302 | 182 183 | 58 995 | 37 583 | 1 578 | 8 410 |
| Nuosavas kapitalas | 886 604 | 1 186 119 | 1 394 879 | 510 962 | −10 216 | −80 134 | 22 407 | 18 500 | −653 | −6 562 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 607 | 2 607 | 2 607 | 2 607 | 2 607 | 2 607 | 2 607 | 2 607 | 2 607 | 2 607 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 535 NACE 6831 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 5 909 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 410 €, o nuosavas kapitalas — −6 562 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 66. vieta — TOP 100 įmonių nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Resolution LT" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 909 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Resolution LT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Resolution LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 6831), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Resolution LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą