UAB "Res maris" — įmonės kodas 304223982
- Įmonės kodas
- 304223982
- PVN nr.
- LT100010626015
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Naglių g. 18B, LT-93123, 93123 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5510 — Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Apr 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−193,2 tūkst. €▼ 9 349,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 6 300 | 6 749 | 6 735 | 7 899 | 100 | 600 | — | — |
| Visos pajamos | — | 6 300 | 6 749 | 6 735 | 7 899 | 100 | 600 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 650 235 | 18 310 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 39 010 | 218 702 | 205 052 | 301 348 | 209 564 | 0 | 0 | 249 | 193 235 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 462 742 | 14 416 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 39 010 | 218 702 | 205 052 | 301 348 | 209 564 | 0 | 0 | 2 045 | 193 235 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 016 111 | 3 229 609 | 3 063 491 | 2 860 157 | 2 678 722 | 899 165 | 583 213 | 833 173 | 1 375 413 |
| Trumpalaikis turtas | 238 | 330 166 | 346 658 | 406 362 | 404 545 | 2 454 397 | 2 590 264 | 2 945 920 | 1 995 333 |
| Visi įsipareigojimai | 2 859 | 764 987 | 820 413 | 478 131 | 504 443 | 312 058 | 117 495 | 725 156 | 513 386 |
| Nuosavas kapitalas | 3 013 490 | 2 794 788 | 2 589 736 | 2 788 388 | 2 578 824 | 3 041 566 | 3 055 982 | 3 053 937 | 2 860 702 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 552 500 | 3 552 500 | 3 552 500 | 3 552 500 | 3 552 500 | 3 552 500 | 3 552 500 | 3 552 500 | 3 552 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 207 NACE 5510 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 193 235 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 513 386 €, o nuosavas kapitalas — 2 860 702 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2021 m.
- 29. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Neringa savivaldybėje 2019 m.
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Res maris" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 193 235 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Res maris"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Res maris"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla“ (EVRK 5510), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Res maris"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą