UAB "RAMMUS" — įmonės kodas 302249334
- Įmonės kodas
- 302249334
- PVN nr.
- 302249334
- Regionas / savivaldybė
- Joniškio r. sav.
- Miestas
- Žagarė
- Adresas
- Joniškio r. sav., Žagarė, Vilniaus g. 9, LT-84321, 84321 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4778 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, naujų prekių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Nov 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 995 | 4 926 | 5 826 | 9 307 | 14 298 | 12 278 | 3 539 | 11 666 | 17 038 | 18 140 |
| Visos pajamos | 3 995 | 4 926 | 5 826 | 9 307 | 14 298 | 12 278 | 3 539 | 11 666 | 17 038 | 18 140 |
| Pelnas prieš mokesčius | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 272 | 0 | 0 | 0 | 2 434 | 1 020 | 0 | 0 | 2 132 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 67 | 507 | 342 | 0 | 0 | 1 450 | 914 | 0 | 506 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 2 347 | 1 068 | 1 029 | 810 | 3 572 | 4 562 | 3 090 | 2 319 | 4 336 | 3 788 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 397 NACE 4778 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "RAMMUS" 2024 m. nurodė 18 140 € apyvartą, tai yra 6,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, naujų prekių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Joniškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 506 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 3 788 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, naujų prekių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Angel plaukai" | Žagarė | 124 882 | 22 390 | — |
| MB Dujauta | Kaunas | 18 140 | 2 088 | — |
| UAB Artefektas | Vilnius | 18 091 | −1 379 | 1 |
| Grafo galerija, UAB | Vilnius | 18 203 | −36 651 | 2 |
| MB "Minibukas" | Panevėžys | 18 233 | 28 | 1 |
| UAB "KUPRITAS" | Vilnius | 18 398 | −11 078 | 1 |
| UAB "Pakomega" | Netonių k. | 17 676 | −3 652 | 2 |
| MB Raudera | Vilnius | 17 485 | 535 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) 2023 m.
- 17. vieta — TOP 23 įmonių prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "RAMMUS" apyvarta?
2024 m. UAB "RAMMUS" nurodė 18 140 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "RAMMUS" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 506 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "RAMMUS"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "RAMMUS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, naujų prekių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4778), įsikūrusi Žagarė, Joniškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "RAMMUS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą