UAB "PROCENTAS" — įmonės kodas 301494583
- Įmonės kodas
- 301494583
- PVN nr.
- LT100005367111
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, K. Donelaičio g. 78, LT-44254, 44254 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6619 — Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Dec 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2019, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 767 | 8 179 | 201 | 32 529 | 14 577 |
| Visos pajamos | 767 | 8 179 | 201 | 32 529 | 14 577 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 498 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 6 373 | 779 |
| Grynasis nuostolis | 534 | 1 726 | 9 538 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2 300 | 4 777 | 3 991 | 2 838 |
| Trumpalaikis turtas | 31 178 | 28 485 | 29 207 | 52 672 | 51 932 |
| Visi įsipareigojimai | 36 927 | 38 260 | 50 997 | 16 537 | 13 865 |
| Nuosavas kapitalas | −5 749 | −7 475 | −17 013 | 40 126 | 40 905 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 87 NACE 6619 įmonių (2019).
Trumpai
UAB "PROCENTAS" 2019 m. nurodė 14 577 € apyvartą, tai yra 55,2% mažiau nei 2018 m. ir užėmė 5 vietą tarp 6 „Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 779 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,3%. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 865 €, o nuosavas kapitalas — 40 905 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Grifrėja" | Kaunas | 15 488 | −5 230 | 1 |
| GND Advisory, UAB | Kaunas | 16 339 | 1 548 | 2 |
| MB Gp finansai | Kaunas | 21 912 | 13 533 | — |
| MB Du vienuolika | Kaunas | 22 608 | 69 | — |
| MB IR finansai | Kaunas | 26 526 | 3 201 | — |
| A & Z Group, UAB | Kaunas | 27 828 | 155 | 2 |
| MB "Finema" | Vilnius | 14 600 | 13 404 | — |
| UAB Būsto paskolų konsultantai | Vilnius | 14 109 | −3 153 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "PROCENTAS" apyvarta?
2019 m. UAB "PROCENTAS" nurodė 14 577 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "PROCENTAS" dirba pelningai?
Taip. 2019 m. įmonė uždirbo 779 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "PROCENTAS"?
2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "PROCENTAS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita pagalbinė finansinių paslaugų, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą, veikla“ (EVRK 6619), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "PROCENTAS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą