UAB "Pas Drevnickius" — įmonės kodas 178680043
- Įmonės kodas
- 178680043
- PVN nr.
- LT100002507714
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionys
- Miestas
- Švenčionys
- Adresas
- Švenčionys, Švenčionėlių g. 4-5, LT-18112, 18112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 59 157 | 62 701 | 62 240 | 60 049 | 53 864 | 56 857 | 50 046 | 57 732 | 59 505 | 46 365 |
| Visos pajamos | 59 157 | 62 701 | 62 240 | 60 049 | 53 864 | 56 857 | 50 046 | 57 732 | 59 505 | 46 365 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 995 | 1 706 | 1 148 | 2 467 | 679 | 3 510 | 1 149 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 845 | 1 621 | 1 091 | 2 344 | 645 | 3 335 | 1 092 | 1 885 | 83 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 000 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 322 | 207 | 81 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Trumpalaikis turtas | 22 445 | 24 211 | 25 680 | 26 978 | 27 282 | 26 317 | 28 592 | 30 136 | 32 460 | 27 865 |
| Visi įsipareigojimai | 7 743 | 8 007 | 8 259 | 7 016 | 6 798 | 2 498 | 3 681 | 3 340 | 5 581 | 3 986 |
| Nuosavas kapitalas | 15 024 | 16 411 | 17 502 | 19 970 | 20 492 | 23 827 | 24 919 | 26 804 | 26 887 | 23 887 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 863 NACE 4712 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Pas Drevnickius" 2024 m. nurodė 46 365 € apyvartą, tai yra 22,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Švenčionys. Įmonė metus baigė patyrusi 3 000 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 986 €, o nuosavas kapitalas — 23 887 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Kampaniju magija | Kaunas | 46 253 | 1 543 | — |
| MB Aditeka | Kaunas | 46 499 | 2 944 | — |
| UAB HUBIHOL | Vilnius | 46 514 | 15 072 | 1 |
| MB Alsėja | Panevėžys | 46 172 | 3 952 | — |
| MB "Vakarų prekyba" | Klaipėda | 46 149 | 10 992 | — |
| UAB "3F LT" | Vilnius | 46 091 | 2 673 | — |
| MB "Sveikas medis" | Gargždai | 46 666 | 1 123 | — |
| MB "Citycoco-LT" | Vilnius | 46 060 | −34 783 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — TOP 13 įmonių prekyba veiklos srityje (Švenčionys) pagal apyvartą 2024 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Švenčionys) 2024 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Švenčionys) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 13 įmonių prekyba veiklos srityje (Švenčionys) pagal apyvartą 2023 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Švenčionys) 2023 m.
- 25. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2022 m.
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2019 m.
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionys savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Pas Drevnickius" apyvarta?
2024 m. UAB "Pas Drevnickius" nurodė 46 365 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Pas Drevnickius" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 000 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Pas Drevnickius"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Pas Drevnickius"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ (EVRK 4712), įsikūrusi Švenčionys.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Pas Drevnickius"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą