UAB "Nestika" — įmonės kodas 302642597
- Įmonės kodas
- 302642597
- PVN nr.
- LT100011125913
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžys
- Miestas
- Panevėžys
- Adresas
- Panevėžys, J. Basanavičiaus g. 6-91, LT-35207, 35207 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2842 — Kitų staklių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jun 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 7 032 | 107 665 | 170 362 | 151 448 | 192 753 | 375 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 7 032 | 107 665 | 170 362 | 151 448 | 192 753 | 375 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 11 534 | 20 833 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 962 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 11 534 | 20 833 | 61 150 | 10 786 | 0 | 1 384 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 2 390 | 2 390 | 2 228 | 4 635 | 3 564 | 12 729 | 23 551 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 102 | 102 | 4 230 | 29 852 | 34 514 | 29 388 | 96 259 | 119 121 |
| Visi įsipareigojimai | 33 | 33 | 15 533 | 64 395 | 129 290 | 143 976 | 194 693 | 156 069 |
| Nuosavas kapitalas | 2 459 | 2 459 | −9 075 | −29 908 | −91 058 | −101 845 | −74 883 | −36 948 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 9 NACE 2842 įmonių (2022).
Trumpai
UAB "Nestika" 2022 m. nurodė 375 € apyvartą, tai yra 99,8% mažiau nei 2021 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų staklių gamyba“ veiklos srities įmonių Panevėžys. Įmonė metus baigė patyrusi 1 384 € grynąjį nuostolį. 2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 156 069 €, o nuosavas kapitalas — −36 948 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų staklių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Garlija" | Šiauliai | 7 748 | 2 522 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "EMPRA" | Vilnius | 19 435 | −10 241 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "STALIUS" | Stragnų II k. | 21 927 | −1 090 | 2 |
| UAB "Techno Wood" | Pakuonis | 73 732 | −251 774 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžys savivaldybėje 2022 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų staklių gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 10. vieta — TOP 10 įmonių kitų staklių gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 63. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Panevėžys savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Nestika" apyvarta?
2022 m. UAB "Nestika" nurodė 375 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Nestika" dirba pelningai?
2022 m. įmonė patyrė 1 384 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Nestika"?
2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Nestika"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų staklių gamyba“ (EVRK 2842), įsikūrusi Panevėžys.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Nestika"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą