UAB "NEG Recycling" — įmonės kodas 302805578
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 302805578
- PVN nr.
- LT100008124717
- Regionas / savivaldybė
- Telšiai
- Miestas
- Telšiai
- Adresas
- Telšiai, Kęstučio g. 1A-2, LT-87121, 87121 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3832 — Atliekų šalinimas sąvartynuose arba nuolatinis saugojimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jun 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−53,3 tūkst. €▲ 88,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 11 132 761 | 1 502 567 | 1 856 128 | 1 183 497 | 1 372 621 | 1 436 772 | 1 162 492 | 49 177 | −404 049 | — |
| Visos pajamos | 11 132 761 | 1 502 567 | 1 856 128 | 1 183 497 | 1 372 621 | 1 436 772 | 1 162 492 | 49 177 | −404 049 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 445 956 | 172 256 | 312 245 | 123 710 | 343 194 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 137 411 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92 906 | 227 749 | 462 099 | 53 322 |
| Grynasis pelnas | 0 | 413 332 | 63 336 | 256 211 | 46 399 | 290 291 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 117 464 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92 906 | 227 749 | 462 099 | 53 322 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 25 | 19 | 17 | 17 | 7 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 43 594 | 19 430 | 35 887 | 25 485 | 41 041 | 34 107 | 19 340 | 452 | 231 | 55 |
| Trumpalaikis turtas | 393 059 | 1 026 606 | 979 219 | 1 069 732 | 1 505 688 | 1 747 014 | 983 284 | 228 231 | 240 270 | 239 934 |
| Visi įsipareigojimai | 671 459 | 915 494 | 256 285 | 78 212 | 74 763 | 24 481 | 73 008 | 167 367 | 154 887 | 207 697 |
| Nuosavas kapitalas | −234 806 | 142 521 | 205 857 | 462 068 | 508 467 | 1 353 176 | 510 271 | 282 521 | 85 633 | 32 311 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 6 NACE 3832 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 53 322 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 207 697 €, o nuosavas kapitalas — 32 311 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2022 m.
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.
- 21. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2021 m.
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2020 m.▲ 57 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▲ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2020 m.▲ 51 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2020 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2020 m.
- 85. vieta — TOP 100 įmonių vanduo ir atliekos veiklos srityje pagal apyvartą 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausios Telšiai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 45. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 49. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 53. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2019 m.
- 60. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2019 m.
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2019 m.
- 86. vieta — TOP 100 įmonių vanduo ir atliekos veiklos srityje pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "NEG Recycling" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 53 322 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "NEG Recycling"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "NEG Recycling"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Atliekų šalinimas sąvartynuose arba nuolatinis saugojimas“ (EVRK 3832), įsikūrusi Telšiai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "NEG Recycling"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą