UAB "Motoidėja" — įmonės kodas 126065942
- Įmonės kodas
- 126065942
- PVN nr.
- LT260659411
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Z. Sierakausko g. 21-2, LT-03105, 03105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9532 — Motociklų remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Oct 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 102 737 | 33 088 | 6 400 | 3 380 | 60 | 34 | 75 541 | 50 | 59 | 25 |
| Visos pajamos | 102 737 | 33 088 | 6 400 | 3 380 | 60 | 34 | 75 541 | 50 | 59 | 25 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 23 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 23 379 | 8 245 | 927 | 480 | 913 | 1 438 | 2 554 | 1 037 | 2 846 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 97 699 | 66 141 | 23 536 | 23 336 | 24 074 | 196 074 | 195 537 | 192 888 | 190 189 | 189 008 |
| Visi įsipareigojimai | 88 380 | 80 200 | 45 840 | 46 567 | 47 782 | 220 695 | 221 599 | 221 504 | 219 842 | 221 507 |
| Nuosavas kapitalas | 9 319 | −14 059 | −22 304 | −23 231 | −23 708 | −24 621 | −26 062 | −28 616 | −29 653 | −32 499 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 30 NACE 9532 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Motoidėja" 2024 m. nurodė 25 € apyvartą, tai yra 57,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 10 „Motociklų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė metus baigė patyrusi 2 846 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 221 507 €, o nuosavas kapitalas — −32 499 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Motociklų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "LIAMBDA" | Vilnius | 183 | −1 894 | — |
| MB Pitbike | Vilnius | 816 | −3 982 | — |
| UAB "MOTOSTILIUS" | Vilnius | 1 818 | −11 237 | 2 |
| VšĮ "Motociklininkė.lt" | Vilnius | 2 354 | 2 263 | — |
| "Dažymo specialistai", MB | Vilnius | 4 238 | 4 238 | — |
| UAB "MAKSVITA" | Vilnius | 12 798 | −9 540 | 1 |
| MB "Motoinstinktas" | Vilnius | 26 240 | 13 634 | — |
| MB "Technologiniai projektai" | Vilnius | 26 510 | 1 446 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai motociklų remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2024 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai motociklų remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2023 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai motociklų remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Motoidėja" apyvarta?
2024 m. UAB "Motoidėja" nurodė 25 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Motoidėja" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 846 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Motoidėja"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Motoidėja"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Motociklų remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 9532), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Motoidėja"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą