UAB "Montering LT" — įmonės kodas 135726773
- Įmonės kodas
- 135726773
- PVN nr.
- LT357267716
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Kazliškių k.
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Kazliškių k., Kazliškių g. 22, LT-69447, 69447 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7311 — Reklamos agentūrų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−2 651 €▼ 163,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 19 745 | 21 344 | 21 986 | 20 908 | 20 531 | 10 386 | 11 038 | — | 5 303 | — |
| Visos pajamos | 19 745 | 21 344 | 21 986 | 20 908 | 20 531 | 10 386 | 11 038 | — | 5 303 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 493 | 1 643 | 0 | 0 | 1 336 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 724 | 0 | 0 | 921 | 941 | 0 | 6 426 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 486 | 1 561 | 0 | 0 | 1 308 | 0 | 0 | 4 157 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 724 | 0 | 0 | 921 | 941 | 0 | 6 426 | 1 807 | 0 | 2 651 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 134 | 83 | 67 | 51 | 34 | 18 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 8 644 | 7 886 | 9 250 | 8 406 | 7 426 | 8 609 | 1 896 | 100 | 5 391 | 2 184 |
| Visi įsipareigojimai | 1 868 | 647 | 434 | 428 | 425 | 301 | 0 | 9 | 1 142 | 586 |
| Nuosavas kapitalas | 6 910 | 7 397 | 8 958 | 8 104 | 7 035 | 8 326 | 1 898 | 91 | 4 249 | 1 598 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 657 NACE 7311 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 2 651 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 586 €, o nuosavas kapitalas — 1 598 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 12 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kazlų Rūdos sav. savivaldybėje 2021 m.
- 87. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Montering LT" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 651 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Montering LT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Montering LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Reklamos agentūrų veikla“ (EVRK 7311), įsikūrusi Kazliškių k., Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Montering LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą