UAB Montavimo centras — įmonės kodas 302832792
- Įmonės kodas
- 302832792
- PVN nr.
- LT100008193810
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Pakopų tak. 7, LT-44262, 44262 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7732 — Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Aug 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 46 310 | 83 175 | 31 447 | 13 884 | — | — | — | 36 | 38 | 38 |
| Visos pajamos | 46 310 | 83 175 | 31 447 | 13 884 | — | — | — | 36 | 38 | 38 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 9 256 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 7 162 | 0 | 0 | 5 100 | 0 | 0 | 0 | 7 441 | 19 336 | 26 193 |
| Grynasis pelnas | 0 | 9 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 7 162 | 0 | 46 | 5 100 | 0 | 0 | 0 | 7 441 | 19 336 | 26 193 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 924 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 528 | 48 372 | 47 217 |
| Trumpalaikis turtas | 10 322 | 26 165 | 9 741 | 81 | 81 | 81 | 81 | 73 851 | 305 254 | 714 957 |
| Visi įsipareigojimai | 14 245 | 20 938 | 5 484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 739 | 380 322 | 815 063 |
| Nuosavas kapitalas | −3 923 | 5 227 | 5 181 | 81 | 81 | 81 | 81 | −7 360 | −26 696 | −52 889 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 321 NACE 7732 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Montavimo centras 2024 m. nurodė 38 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 47 vietą tarp 48 „Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 26 193 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 815 063 €, o nuosavas kapitalas — −52 889 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "AC Projektai" | Kaunas | 50 | −3 415 | — |
| UAB "UPI kranai" | Kaunas | 12 | −39 | — |
| UAB "Domaska" | Kaunas | 1 320 | −8 196 | 1 |
| UAB "Rentava" | Kaunas | 1 890 | 15 120 | — |
| UAB "Įrankių nuoma.lt" | Kaunas | 2 326 | −12 211 | 1 |
| Rent invest MB | Kaunas | 2 858 | 1 591 | — |
| UAB "Glasneta" | Kaunas | 3 024 | −42 091 | 1 |
| MB "Švenčionių rampa" | Kaunas | 5 265 | 1 074 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Montavimo centras apyvarta?
2024 m. UAB Montavimo centras nurodė 38 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Montavimo centras dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 26 193 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Montavimo centras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Montavimo centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma“ (EVRK 7732), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Montavimo centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą