UAB "Matavimų centras" — įmonės kodas 302167531
- Įmonės kodas
- 302167531
- PVN nr.
- LT100004804019
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Architektų g. 152B, LT-04202, 04202 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Oct 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 73 185 | 170 308 | 31 916 | 36 469 | 9 615 | 32 375 | — | — | 0 |
| Visos pajamos | 73 185 | 170 308 | 31 916 | 36 469 | 9 615 | 32 375 | — | — | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 493 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 12 982 | 5 466 | 8 260 | 11 992 | 21 917 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 493 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 12 982 | 5 466 | 8 260 | 11 992 | 21 917 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 3 | 2 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 130 482 | 4 994 | 12 662 | 8 504 | 6 504 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 19 117 | 22 685 | 5 164 | 5 129 | 2 815 | 1 495 | 1 495 | 1 495 | 1 495 |
| Visi įsipareigojimai | 119 096 | 3 300 | 1 894 | 9 619 | 26 620 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 30 503 | 25 037 | 16 777 | 4 785 | −17 131 | 1 495 | 1 495 | 1 495 | 1 495 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 626 NACE 7112 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "Matavimų centras" 2023 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 717 vietą tarp 753 „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 495 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "IRON WOLF DEVELOPMENT" | Vilnius | 0 | −2 559 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "MIBARSAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "IDEA CONSTRUCTIVA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "RYTŲ ENERGETIKOS TINKLŲ PROJEKTAI" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Julimatas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "BRK statyba" | Vilnius | 0 | 494 | — |
| UAB "ES PROJEKTAI" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| VšĮ "Archlegis" | Vilnius | 0 | −2 716 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Matavimų centras" apyvarta?
2023 m. UAB "Matavimų centras" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Matavimų centras" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Matavimų centras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Matavimų centras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą