UAB "Mansela" — įmonės kodas 305227777
- Įmonės kodas
- 305227777
- PVN nr.
- LT100012637319
- Regionas / savivaldybė
- Kauno miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Kauno miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Kauno miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Aug 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 168 | 18 416 | 67 456 |
| Visos pajamos | 2 168 | 18 416 | 67 456 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 20 640 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 121 | 4 586 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 20 093 |
| Grynasis nuostolis | 5 121 | 4 586 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 7 362 | 6 909 | 16 228 |
| Visi įsipareigojimai | 9 983 | 14 116 | 3 342 |
| Nuosavas kapitalas | −2 621 | −7 207 | 12 886 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 278 NACE 4712 įmonių (2021).
Trumpai
UAB "Mansela" 2021 m. nurodė 67 456 € apyvartą, tai yra 266,3% daugiau nei 2020 m. ir užėmė 1 vietą tarp 4 „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Kauno miesto savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 20 093 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 29,8%. 2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 342 €, o nuosavas kapitalas — 12 886 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Daiktų sandėris" | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 86 246 | 1 138 | 1 |
| UAB Toges | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 34 617 | 1 780 | 1 |
| UAB "Avo group" | Vilnius | 67 463 | −2 327 | 1 |
| UAB "Gamtos prekyba" | Vilnius | 67 376 | −26 770 | 8 |
| MB "Gėlių pristatymas" | Klaipėda | 67 606 | −3 402 | — |
| MB CODEKUS | Vilnius | 67 257 | −45 569 | 1 |
| MB "Vienbi" | Kaunas | 67 234 | −8 078 | 2 |
| MB "AP Trading" | Vilnius | 67 685 | 4 169 | — |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 77. vieta — Didžiausios Kauno miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Mansela" apyvarta?
2021 m. UAB "Mansela" nurodė 67 456 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Mansela" dirba pelningai?
Taip. 2021 m. įmonė uždirbo 20 093 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 29,8%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Mansela"?
2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Mansela"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ (EVRK 4712), įsikūrusi Kauno miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Mansela"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą