UAB "MA staklės" — įmonės kodas 300818502
- Įmonės kodas
- 300818502
- PVN nr.
- LT100003174514
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Užvingių g. 66, LT-45485, 45485 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4662 — Staklių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue May 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €—
Grynasis pelnas (2024)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 15 976 | 5 420 | 4 610 | 8 758 | 9 290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 15 976 | 5 420 | 4 610 | 8 758 | 9 290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 386 | 1 034 | 2 594 | 5 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 386 | 1 034 | 2 594 | 5 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 12 219 | 10 366 | 9 351 | 6 920 | 1 490 | 1 490 | 1 490 | 1 490 | 1 490 | 1 490 |
| Visi įsipareigojimai | 23 184 | 23 188 | 23 208 | 23 370 | 23 286 | 23 286 | 23 286 | 23 286 | 23 286 | 23 286 |
| Nuosavas kapitalas | −10 965 | −12 822 | −13 857 | −16 450 | −21 796 | −21 796 | −21 796 | −21 796 | −21 796 | −21 796 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 48 NACE 4662 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
UAB "MA staklės" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 14 vietą tarp 14 „Staklių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 23 286 €, o nuosavas kapitalas — −21 796 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Staklių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "AVUTEIL" | Kaunas | 1 950 | 444 | 1 |
| UAB "WOOD MASTER" | Kaunas | 11 643 | −63 583 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "JK grupė" | Kaunas | 52 091 | −60 375 | 4 |
| MB "Pramonės tiekimas" | Kaunas | 64 600 | 17 061 | — |
| UAB "LITOCOLORIT" | Kaunas | 80 627 | −2 434 | 2 |
| UAB "FERULA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Medžio pjovimo mašinos" | Pakuonis | 0 | 0 | — |
| UAB "Preslita" | Prienai | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "MA staklės" apyvarta?
2024 m. UAB "MA staklės" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "MA staklės" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "MA staklės"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Staklių didmeninė prekyba“ (EVRK 4662), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "MA staklės"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą