UAB "Lumo production" — įmonės kodas 302669879
- Įmonės kodas
- 302669879
- PVN nr.
- LT100006543314
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Šaltūnų g. 4A, LT-04132, 04132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Sep 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
4 818 €▲ 249,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 73 344 | 206 711 | 419 408 | 88 972 | 5 202 | 7 000 | 17 828 | — | — | — |
| Visos pajamos | 73 344 | 206 711 | 419 408 | 88 972 | 5 202 | 7 000 | 17 828 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 414 | 38 584 | 29 417 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 414 | 38 584 | 25 657 | 18 750 | 9 122 | 0 | 2 718 | 0 | 0 | 4 818 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 344 | 0 | 53 474 | 3 214 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 13 257 | 14 015 | 12 715 | 1 825 | 1 519 | 1 453 | 1 453 | 1 453 | 1 453 | 1 453 |
| Trumpalaikis turtas | 81 735 | 156 286 | 159 899 | 177 539 | 169 317 | 156 266 | 156 893 | 122 831 | 48 093 | 30 743 |
| Visi įsipareigojimai | 131 221 | 167 987 | 144 643 | 132 602 | 128 647 | 123 874 | 121 783 | 141 195 | 69 670 | 47 502 |
| Nuosavas kapitalas | −36 229 | 2 356 | 28 013 | 46 762 | 42 189 | 33 845 | 36 563 | −16 911 | −20 124 | −15 306 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 312 NACE 4321 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 4 818 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 47 502 €, o nuosavas kapitalas — −15 306 €.
Išsami analizė
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Lumo production" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 818 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Lumo production"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Lumo production"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas“ (EVRK 4321), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lumo production"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą