UAB "LOGRUS" — įmonės kodas 123063128
- Įmonės kodas
- 123063128
- PVN nr.
- LT230631219
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2012 — Dažiklių ir pigmentų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu May 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2020, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | 29 521 | 31 436 | 36 553 |
| Visos pajamos | — | — | — | 29 521 | 31 436 | 36 553 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 484 | 1 542 | 1 167 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 484 | 1 465 | 1 167 |
| Grynasis nuostolis | 1 971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 7 501 | 7 501 | 7 501 | 6 251 | 5 001 | 3 751 |
| Trumpalaikis turtas | 9 213 | 9 213 | 9 213 | 11 043 | 13 728 | 16 583 |
| Visi įsipareigojimai | 114 | 114 | 114 | 210 | 103 | 541 |
| Nuosavas kapitalas | 16 600 | 16 600 | 16 600 | 17 084 | 18 626 | 19 793 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 NACE 2012 įmonių (2020).
Trumpai
UAB "LOGRUS" 2020 m. nurodė 36 553 € apyvartą, tai yra 16,3% daugiau nei 2019 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Dažiklių ir pigmentų gamyba“ veiklos srities įmonių Vilniaus miesto savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 1 167 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,2%. 2020 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 541 €, o nuosavas kapitalas — 19 793 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dažiklių ir pigmentų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Tobula formulė" | Martišiūnų k. 3 | 71 431 | 3 118 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "LOGRUS" apyvarta?
2020 m. UAB "LOGRUS" nurodė 36 553 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "LOGRUS" dirba pelningai?
Taip. 2020 m. įmonė uždirbo 1 167 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,2%.
Kiek darbuotojų turi UAB "LOGRUS"?
2020 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "LOGRUS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dažiklių ir pigmentų gamyba“ (EVRK 2012), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "LOGRUS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą